Çözüldü CS:GO siyah bar problemi nasıl çözülür?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mustafazafer

Centipat
Daha fazla  
Sorunun çözümünü biliyorum; Intel Denetim Masası'na girip tam ekrana ölçeklendir yapmak fakat o seçenek yok. Sadece bir seçenek var nasıl çözeceğim?

Çözüm
Sorunun çözümünü biliyorum; Intel Denetim Masası'na girip tam ekrana ölçeklendir yapmak fakat o seçenek yok. Sadece bir seçenek var nasıl çözeceğim?
Hocam bendede yoktu ben şöyle denemiştim önce git ayarlarıdnan çözünülüğünü değiştir mesela 1920x1080'se onun bi altına al, ondan sonra bak bakayım orada çıkacak mı ölçeklendir eğer çıkarsa onu yap sonra kaydet de ve bir daha 1920x1080'e al.
Hocam bendede yoktu ben şöyle denemiştim önce git ayarlarıdnan çözünülüğünü değiştir mesela 1920x1080'se onun bi altına al, ondan sonra bak bakayım orada çıkacak mı ölçeklendir eğer çıkarsa onu yap sonra kaydet de ve bir daha 1920x1080'e al.

Çözüm
deneyeyim

Hocam sen adamsın hemde adam gibi adam eyvallah reis.

Masastünde boş bir yere sağ tıkla, Intel ayarlarına tıklama sadece üstüne gel, orada bir yerde olması lazım tam ekrana ölçeklendir diye tam antamadım ama masaüstüne sağ Click atınca çıkıyor bende.

Geri
Yukarı