CS:GO siyah ekran verip kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 11

jannapref

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
16 GB
Ekran kartı
RTX 3060
Merhabalar arkadaşlar, iyi sosyaller. Bilgisayarımda bilinçli olarak herhangi bir değişiklik yapmamış olmama rağmen bugün itibariyle CS:GO açılırken kendi kendine kapanmaya başladı. Sorunun neyden kaynaklandığını bir türlü bulamadım ve çözüm için Yerel Disk C/Windows/SysWOW64 yolundaki D3DX9_43.dll dosyasını silip DirectX yükleme aracı ile tekrar yüklemeyi denedim, işe yaramadı. Ayrıyeten Yerel Disk C/Windows/SysWOW64/wbem yolunda bulunan fastprox.dll dosyasının ismini değiştirdim yine işime yaramadı. Çözümü nasıl sağlayabileceğimize dair yardımcı olması amacıyla Process Monitor ile oluşturduğum log dosyasını ekte paylaşıyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Logfile.rar

1660852762735.png

Öncelikle dosya bütünlüğü doğrulaması yapın. Sonra gelişmelere bakmak gerek.

All In One Runtimes 3.9.3.6 | Katılımsız

Arıza vermez sanırım.

Dosya bütünlüğü doğrulamayı denedim fakat yine işime yaramadı.

Yardımcı olabilecek olan var mı arkadaşlar ^^

Son düzenleme:
Üstteki mesajımın alt tarafındaki Runtimes kurulumunu gerçekleştirdin mi?
Buna ek olarak Ekran kartı güncellemesini de test etmekte fayda olabilir.
Evet üstteki mesajda bulunan Runtimes kurulumunu gerçekleştirdim fakat bir faydası olmadı.
CS:GO'yu silip tekrar yükledim yine bir faydası olmadı.
Şimdi son olarak DDU ile ekran kartı sürücümü kaldırıp tekrar yüklemeyi planlıyorum

Evet üstteki mesajda bulunan Runtimes kurulumunu gerçekleştirdim fakat bir faydası olmadı.
CS:GO'yu silip tekrar yükledim yine bir faydası olmadı.
Şimdi son olarak DDU ile ekran kartı sürücümü kaldırıp tekrar yüklemeyi planlıyorum
DDU kullanarak ekran kartı sürücümü tekrar yükledim fakat bir çare olmadı. Sanırım artık çözüm format olacaktır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı