CS:GO siyah ekran

Veharşes

Femtopat
Daha fazla  
CS:GO oynarken rekabetçi veya digerlerinde bir süre sonra siyah ekran geliyor. Arkadan oyunun sesleri geliyor, hatta bende hareket edip ateş edebiliyorum ama ekran yok çözümünü bilen ya da halledebilen var mı?

CS:GO oynarken rekabetçi veya digerlerinde bir süre sonra siyah ekran geliyor. Arkadan oyunun sesleri geliyor, hatta bende hareket edip ateş edebiliyorum ama ekran yok çözümünü bilen ya da halledebilen var mı?

Eski ekran kartlarında sık görülen bir sorundur. Bizzat yaşamış biri olarak konuşuyorum. Ekran kartı sürücülerini güncellemenizi öneriyorum eğer uzun süredir güncelleme alamıyorsanız ne yazık ki henüz bu sorunu kesin çözen yöntemler mevcut değil. Bir de üstteki arkadaşın düşündüğü gibi bazı AMD ekran kartlarında da bu sorun yaşanabiliyor. RX570'de bu sorunu yaşayan birini görmüştüm. Ama forumlarda yine de bir çözüm bulamamıştı.

Evet dediği gibi bende 4 gün önce yaşadım ekran kartı driveri güncelleyin genellikle AMD kartlarda oluyor driver güncellemesi sonrası düzeliyor.
Driverleri guncelledim sadece kapanma süresi uzadı yani normalde 1 saat sonra yapiyodu sorun bu süre 2 saate cikti :(
Driver güncel mi?
Evet evet güncel

Eski ekran kartlarında sık görülen bir sorundur. Bizzat yaşamış biri olarak konuşuyorum. Ekran kartı sürücülerini güncellemenizi öneriyorum eğer uzun süredir güncelleme alamıyorsanız ne yazık ki henüz bu sorunu kesin çözen yöntemler mevcut değil. Bir de üstteki arkadaşın düşündüğü gibi bazı AMD ekran kartlarında da bu sorun yaşanabiliyor. RX570'de bu sorunu yaşayan birini görmüştüm. Ama forumlarda yine de bir çözüm bulamamıştı.
Sürücüleri güncelledim fakat kapanma süresi 1 saatken 2 saate cikti yani 1 saat oynadi arada. İslemciyi degistirdim rami yukselttim fakat fayda etmedi sorunu bi türlü bulamadım
Bende de aynı problem vardı geçenlerde driver guncelledikten sonra bir daha rastlamadım güncelleme bekleyebilirsiniz (Oyuna)
Çok saolun valla ya :) bi türlü bulamadım çözümü

Geri
Yukarı