CS:GO skin nasıl kazanılır?

Haftada 1 kere level atladığınız zaman skin, kasa veya sprey düşüyor. Ayrıca haftada 3 kere level atlamadan bu üçünden biri düşebiliyor.

Tabi bunlar için seçkin olmanız gerekiyor.

Hocam benim amacım skin kazanıp satmak. Satıp kar edenler nasıl yapıyor?
Oooooo işte sen sevdiğim ama bir o kadar da sevmediğim bir konu.

10 günde 100 TL nizi Bin lira yapmak mı istiyorsunuz?

Vaktim yok, takip edemem. 3-5 Kuruş uğraşamam mı diyorsunuz?

10 Günde 10 TL para değil, oda her zaman olmuyor zaten mi diyorsunuz?

O zaman hiç uğraşmayın. Bu ve birçok benzeri forumda konu var. Yapan nasıl yapıyor? Ya doğru zamanda öğe alıp 2-3 sene beleyecekseniz ki 100 TL paranız değerlensin, beklediğinize değsin. Ya da genel bilgi sahibi olup iyi takip ediceksiniz.

Mesela bir skin neden düşüyor, neden değerleniyor, ne zamanlar düşüyor, hangi zamanlar fiyatı artıyor. Vs.. vs.. Gibi gibi gibi. Bu konuda size yardımcı olabilicek birileri varsa da temkinli olmanızı öneririm. Çünki herkezin her dediği gerçekleşicek diye bir kâide yok. İyi forumlar!

Oooooo işte sen sevdiğim ama bir o kadar da sevmediğim bir konu.

10 günde 100 TL nizi bin lira yapmak mı istiyorsunuz?

Vaktim yok, takip edemem. 3-5 kuruş uğraşamam mı diyorsunuz?

10 günde 10 TL para değil, oda her zaman olmuyor zaten mi diyorsunuz?

O zaman hiç uğraşmayın. Bu ve birçok benzeri forumda konu var. Yapan nasıl yapıyor? Ya doğru zamanda öge alıp 2-3 sene beleyecekseniz ki 100 TL paranız değerlensin, beklediğinize değsin. Ya da genel bilgi sahibi olup iyi takip edeceksiniz.

Mesela bir skin neden düşüyor, neden değerleniyor, ne zamanlar düşüyor, hangi zamanlar fiyatı artıyor. Vs. Vs. Gibi gibi gibi. Bu konuda size yardımcı olabilecek birileri varsa da temkinli olmanızı öneririm. Çünkü herkesin her dediği gerçekleşecek diye bir kâide yok. İyi forumlar!

Hocam benim amacım CS:GO oynarken hem oynayıp hem de biraz para kazanmaktı. Ben de biliyorum 1 günde 100 TL kazanamayacağımı.

Yeni konular

Geri
Yukarı