CS:GO Skin Takas Sitesi Önerisi

Daha fazla  
Selamlar, elimdeki birkaç eşyayı değerince bıçağa çevirmek istiyorum. Az komisyonu olan bildiğiniz güvenilir bir site var mı? CS. Money demeyin lütfen çünkü benim envanterimdeki eşyayı değerinden yüksek gösterip karşılığında vereceği eşyaya daha çok komisyon bindiriyor. 1400 TL'lik bıçağı 2000 TL'ye koyuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, elimdeki birkaç eşyayı değerince bıçağa çevirmek istiyorum. Az komisyonu olan bildiğiniz güvenilir bir site var mı? CS. Money demeyin lütfen çünkü benim envanterimdeki eşyayı değerinden yüksek gösterip karşılığında vereceği eşyaya daha çok komisyon bindiriyor. 1400 TL'lik bıçağı 2000 TL'ye koyuyor.
CSgotraders.net / Botlarla değil, kişilerle takas yapıyorsun.

Buff.163 kullanıcılara satıp yine kullanıcılardan alıyorsun. Steam marketinden daha geniş bir pazarı var. Ve komisyonu %2 olması lazım.

CSgotraders.net / Botlarla değil, kişilerle takas yapıyorsun.

Teşekkürler halihazırda o siteye bakıyorum istediğim bıçağı umarım bulabilir ve kişilerle takas edebilirim. Gördüğüm kadarıyla envanteri geniş olan bir sürü kişi var benim istediğim bıçak illaki denk gelir.
Buff. 163 kullanıcılara satıp yine kullanıcılardan alıyorsun. Steam marketinden daha geniş bir pazarı var. Ve komisyonu %2 olması lazım.

Teşekkür ederim oraya göz atmıştım 1300 TL değeri olan eşyalarıma 990 TL gibi ortalama bir fiyat biçti almak istediğim bıçak fazla geliyor. :(

Eternal Fire yeni sponsoru Tradeit.gg | The best trade bot for CS:GO, Rust, TF2 and Dota2 skins kontrol edebilirsin. Diğer sitelere göre uygun. İndirim vs. olmuş.

Geri
Yukarı