CS:GO Skinchanger programı virüslü müdür?

Hocam hiç bir antivirüs tespit etmemiş. Behaviour kısmına girdiğimde sadece ZenBox tespit etmiş. Ayrıca program şifrelendiyse antivirüslerin görmemesi gayet normaldir ancak sanmıyorum. Hybrid-Analysis'e gönderiyorum şuan dosyayı bir de orada bakacağım. Program uzun süredir var gibi görünüyor yani bir şey olsaydı antivirüslerin veri tabanına çoktan düşerdi diye düşünüyorum yine de kontrol etmekte fayda var.

Düzenleme: Problem yok.

Ayrıca program LoadLibraryA koduna sahip (Hybrid-Analysis'e göre) VAC bunu çok rahat algılıyor büyük ihtimalle ilk başta sizi güvensiz tarafa atar sonra ban yersiniz söyleyeyim.

Son düzenleme:
Zamanında bunun gibi bedava bir skin changer kullanıyordum, iyi hatırlıyorum en az 3-4 hesap değişmek zorunda kaldım sadece 2.5-3 ayda :D
3. parti yazılım kullanmak her türlü ban sebebi. Bir arkadaşım vardı Steam de CS:GO başarılarını fullemek için bir program kullandı diye ban yemişti.
Atıyor,benim arkadaşım Skin Changer'dan VAC yedi.
Valla ben zamanında Youtube'da bulduğum programlarla Dota2 skin hilesi ve yaklaşık 10 oyunda başarım hilesi yapıyordum. Başarımı neden yaptım hiç bilmiyorum. Hiçbir işe de yaramıyor çocukluk işte.
Yine de ikisinden de bir problem görmedim. Ama bahsettiğim bundan belki 5 sene öncesi. Belki yeni önlemler alınıyordur.

Valla ben zamanında Youtube'da bulduğum programlarla Dota2 skin hilesi ve yaklaşık 10 oyunda başarım hilesi yapıyordum. Başarımı neden yaptım hiç bilmiyorum. Hiçbir işe de yaramıyor çocukluk işte.
Yine de ikisinden de bir problem görmedim. Ama bahsettiğim bundan belki 5 sene öncesi. Belki yeni önlemler alınıyordur.
Hocam başarım hilesi zaten Steam'e rapor edilmediğiniz sürece ban atmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı