CS:GO skins sitesi 50/50 kasalar

Samet_29

Decapat
Daha fazla  
Sitedeki çoğu kasaya baktım ve kayıp oranlarını hesapladım. %70, %80 ihtimallerle karşılaştım fakat biraz daha aşağıda 50/50 kasalarını gördüm. %50 şans ile ucuz bir skin diğer kalan şans ile de kasanın parasından daha pahalı bir skin çıkıyor. Fotoğraflarını koydum. Bu %50 oran güvenilir yani gerçek midir? Yoksa gerçekte (yazanın aksine açtığımda) %50'den farklı bir ihtimal mi vardır? Site yazmış öyledir diyebilirsiniz ama benimkisi de bir korku işte. Sorayım dedim.

Ekran Görüntüsü (1963).png

Ekran Görüntüsü (1964).png

Ekran Görüntüsü (1965).png

Ekran Görüntüsü (1966).png

Ekran Görüntüsü (1967).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Oraya bir şey yazıp farklı bir sistem yapmış ta olabilirler ille de oynayacak iseniz güvenilir sitelerde oynayın yoksa oynamayın.

Tamamiyla kazık. AWP kasası 600TL %50 ile kaybedeceğim attığım ticket %50 ile %89 arasında ise verdigimi alacağim, %89 ile 99 arasında ise 2X alacağım. Yani bu kasa %20 kasası %50 kasası olupta sadece 2 skin varsa çikabilecek okeyde bu şekilde kazık.

Hocam site oranlarıyla oynuyor olabilir ki yüksek ihtimalle öyle. Tavsiyem açıcaksanız kasa parasını en düşük skin bile çıksa bir şekilde 1/2 ya da 1/3'ünü karşılayan kasaları bulmanızdır.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı