CS:GO Slam ile Ses Gelmiyor

FurkanAçıkel

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Oyun içi şarkı çalmak için Slam denilen programı indirdim nasıl kullanıldığına dair birçok video izledim, her şeyi yaptım fakat ses gelmiyor. Bu tarz başka program falan var mıdır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hldj diye bir program varmış. Onu deneyebilirsin. Slam'da ses gelmemesi garip. Konuşma tuşu ile aynı tuşa atadıysan şarkı çalmayı ondan olabilir. Birde konsola ilk önce (tırnaksız bir biçimde)"exec slam" yazman gerekir. Sonra (yine tırnaksız bir biçimde)"la" yazman lazım. La yazdıktan sonra orada şarkı isim listesi gözükür. Hangi şarkıyı çalacaksan konsola onun yanındaki numarayı yazdıktan sonra oyuna dönerek şarkı çalma tuşuna basman yeterli. Eğer olmuyorsa 2 kere o tuşa bas bu sefer olacaktır. Yine olmazsa Hldj kullanabilirsin.

Dediklerinizin hepsini yapmıştım. Farklı farklı tuşlara atadım, konsola dediklerini yazdım olmadı. Sorun mikrofonum olmadığı için olabilir mi diye düşünüyorum ama sonuçta fiziksel mikrofonu kullanmıyor program. Hldj'yi deneyeyim buradan paylaşırım sizinle.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı