CS: GO Steam olmadan silah skini değiştirme?

• Konuyu başlatan f0restwOw
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 7B
F

f0restwOw

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar, benim size bugün bir sorum olacak. CS:GO daha yeni başladım. Silah skini yapabiliyorlar. Online da bile. Nasıl oluyor? Benim bir Steam hesabım yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, benim size bugün bir sorum olacak. CS:GO daha yeni başladım. Silah skini yapabiliyorlar. Online da bile. Nasıl oluyor? Benim bir Steam hesabım yok.
Kardeşim mümkün cs go yu crack oynayabılmen adım adım verecegım

Adım 1) sagalm indirden oyunu torrent ıle ındır
Adım 2)oyunu kur ve masa ustune gelen cs go updateyı calıstır ordan check de ve mavı ekranı bekle 20 dk fln susrer kapama
Adım 3)oyun kendılıgınden acılıcak playa bas
Adım 4)topluluk sunucu de ve internet veya arkadaslara bas orda sw ler olacak merak etme hepsıne gırıo ama basıları desteklemıo ! yardımcı olduysam sevınırım :D

Kardeşim mümkün cs go yu crack oynayabılmen adım adım verecegım

Adım 1) sagalm indirden oyunu torrent ıle ındır
Adım 2)oyunu kur ve masa ustune gelen cs go updateyı calıstır ordan check de ve mavı ekranı bekle 20 dk fln susrer kapama
Adım 3)oyun kendılıgınden acılıcak playa bas
Adım 4)topluluk sunucu de ve internet veya arkadaslara bas orda sw ler olacak merak etme hepsıne gırıo ama basıları desteklemıo ! yardımcı olduysam sevınırım :D

Bu şekilde oynamanın hiç bir anlamı yok ki. Rekabetçi,basit eğlence vs. oynayamadıktan sonra hiç oynamasın. Ve o sunucular hile ve virüs dolu. 2-3 tane hile ve virüs dolu serverda takılabilir ancak.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı