CS:GO sticker ne kadar eder?

Anomalynin envanterine baktım hatıra silahları da almış şansınız var.

Hatıra olduğu için bir değeri yok ama bir koleksiyoncu bulursan belki alabilir bu tür silah bende de var üstünde kennys imzası var 4 bin TL ama alan yok :d
acaba türk bir koleksiyoncu var mı ? bende koleksiyon yapmayı düşünüyordum malum para yok

Acaba Türk bir koleksiyoncu var mı? Bende koleksiyon yapmayı düşünüyordum malum para yok.

Bilmiyorum dün biraz baktım fakat koleksiyoncu pek bulamadım zor bulunuyor eğer Türk koleksiyoncu var ise iyi olur bulursanız bana da söyler misiniz?

200 300'den koymaya başla yavaş yavaş in.

Hatıra skinlerde stickerların değeri yoktur. Steam pazarında kaç TL ise o fiyata satarsınız.

Hatıranın anlamı zaten üzerindeki stickerlardan geliyor. İstediğiniz fiyata koyun, diğer skinlerde de var aynı stickerlardan. Varacağım sonuç, hiçbir şekilde kar yapamazsınız.

Temizinden 5 tl veririm. Steam'inizi atın 5 tllik skinle takas edelim.

Değerli olması için eski olması lazım 2014 - 2015 mesela değerli takımların ve oyuncuların olması lazım silahında kullanılan bir silah olması lazım MP9 eco silahı fazla veren olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…