Çözüldü CS:GO takas kontratı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KONT.DRAKULA

Hectopat
Yer
ev
Daha fazla  
Öncelikle bu konuyu 2 inci açışım bir arkadaş bir hafta bekletmelisin demişti takas yapacağım itemi ama hala kontratta takas yapamıyorum.
Konuyu hemen açayım CS:GO'da MP5 kobay faresini ve birkaç sınırlı olan silahı takas yapmak istiyorum ama yapamıyorum.
1 Hafta beklesemde beklemesemde.
Kontratta sınırlı olan itemler hiç gözükmüyor.

Eğer sorunuzu yanlış anlamadıysam kontratta takas banı olsun olmasın fark etmiyor yapabilirsiniz ama şu varki itemler aynı kasadan olması lazım.
Ki aynı kasadan bir üst iteme takaslama şansınız olur kırma yani farklı kasadan farklı itemler ile takas kontranı yapamazsınız.

Eğer sorunuzu yanlış anlamadıysam kontratta takas banı olsun olmasın fark etmiyor yapabilirsiniz ama şu varki itemler aynı kasadan olması lazım.
Ki aynı kasadan bir üst iteme takaslama şansınız olur kırma yani farklı kasadan farklı itemler ile takas kontranı yapamazsınız.

Sınırlı olarak aldığım hiçbir item takas kontratında gösterilmiyor bir alt itemler gözüküyor.
Steam'deki 5 dolarlık sınırı geçtiniz mi? Eğer geçtiyseniz takas cezanız olabilir.

Geçmiş olabilirim veya sınırda olabilirim bilmiyorum ama sıradan ve sınırlıya kadar olan itemleri takas yapabiliyorum.
Sayın moderatorler sorunumu çözdüm konu kapanabilir mi?

Son düzenleme:
Sınırlı olarak aldığım hiçbir item takas kontratında gösterilmiyor bir alt itemler gözüküyor.

Geçmiş olabilirim veya sınırda olabilirim bilmiyorum ama sıradan ve sınırlıya kadar olan itemleri takas yapabiliyorum.
Sayın moderatorler sorunumu çözdüm konu kapanabilir mi?
Nasıl çözdünüz ?

Yeni konular

Geri
Yukarı