CS:GO takım arkadaşı

Yagiz3461

Hectopat
Arkadaşlar rankım usta seçkin gümüş. Nova 3 olan arkadaşımla dün bir maç girdik ve kötü takım arkadaşları geldi. Onlar 10-11 kill aldı biz ise 25 ve 27 buna rağmen arkadaşım rank düştü ve nova 2 oldu. Bende rank atlayamıyorum çünkü iyi bir takımım yok. Var mı bizimle girecek bir arkadaş?

Biz 3 kişiyiz sürekli oyundayız ranklarımız nova 1, 3 ve 4. Biz de aynı şekilde 2 tane düzgün takım arkadaşı arıyoruz. Discordumu buraya bırakıyorum eklersiniz ben de size sunucu adresini atarım.
Discord : impeR#6750

Tamamdır ekledim

Sürekli Dust II oynayan kişiler değilseniz bende gelebilirim ama günde 2 maç falan anca atabilirim, zamanım az. Inferno, Cache, Mirage sıklıkla oynuyorum, arada bir Nuke ve Dust II falan.

Sürekli Dust II oynayan kişiler değilseniz bende gelebilirim ama günde 2 maç falan anca atabilirim, zamanım az. Inferno, Cache, Mirage sıklıkla oynuyorum, arada bir Nuke ve Dust II falan.
Hayır. Aksine biraz farklı map girelim diyip Overpass girdik bugün.

Ben girerim ama Silver 1'm oyunda çok fazla rekabetçi oynamadığım için Silver 1'm bu arada mikrofonda yok bende yine de isterseniz Discord hesabımı bırakabilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…