CS:GO Takımı Aramak

Burak Dereli

Hectopat
Rekabetçi maçlarda birlikte oynayabileceğim bir takım arıyorum. İlgilenenler eklerse sevinirim.

Steam: seriaLKiller /A/

Steam ID: Heisenberg47 takim oyunu yapacaksaniz ekleyin, aksamlari atariz.

Rank, oyun saati gibi bilgileri yazarsanız daha iyi olur.

Gümüş 4, 60 saat üstü. Aim fena değil takım oyununu iyi bilirim. Oyuncu arıyorsanız görmeden karar vermeyin

Gümüş 4, 60 saat üstü. Aim fena değil takım oyununu iyi bilirim. Oyuncu arıyorsanız görmeden karar vermeyin
Uzun suredir beraber oynuyoruz, arkadas takim oyununda asmis durumda her seyden once takim olmayi biliyor. Ben biraz geri kalsamda keyifle oynuyoruz, daha kalabalik olursak daha keyifli olur.

Steam Id: halduni

rütbe: gold nova II
akşam saat 19:00'dan sonra oyunda oluyorum. oturmuş 3-5 arkadaşımız var. her akşam takım ile girebiliyoruz ama tabi bazen eksiklikler yaşıyoruz. ekleyen olursa oynarız

Steam id: 76561198129287058 (üşengeçlikten bir türlü düzeltmedim.)

3 hesabım, toplamda 1000+ saat oyunum var, verdiğim hesap Legendary Eagle rütbesinde. İsteyen olursa düşük seviye bir hesap bulup eşlik edebilirim size de faydası olur

Yorumlar icin tesekkurler. Musait bir
zamanimda yazdiklarinizi degerlendirecegim.

Nova 1 oldum ben, yakinda 2 olurum. Biz kasiyoruz isterseniz katilabilirsiniz. Legendary eagle ile katilmaniz daha iyi olur hatta zaten bircogumuz iyi oynuyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…