Çözüldü CS:GO Tehlikeli Bölge Satın Alma Menüsünün Açılmaması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

PustiPowerV2

Hectopat
Makaleler
5
Arkadaşlar merhaba. CS:GO Tehlikeli Bölge oynarken tabletten satın alma menüsü açılmıyor. Ne yapmalıyım?

Çözüm
Konsoldan "bind b +buy" yazıp bi bindlemeyi dener misin? Sorunun bind kaynaklı olup olmadığını biliyorsundur gerçi ama denemediysen dene istersen.
Ben şöyle yapmıştım: "bind b +buymenu" şimdi sizin dediğinizi deneyeceğim.
Konsoldan "bind b +buy" yazıp bi bindlemeyi dener misin? Sorunun bind kaynaklı olup olmadığını biliyorsundur gerçi ama denemediysen dene istersen.
Maalesef olmadı.
Sorunum çözüldü. Oyunu silip yeniden yükledim ve ayarları sıfırladım böylece düzeldi.

Ben şöyle yapmıştım: "bind b +buymenu" şimdi sizin dediğinizi deneyeceğim.
Maalesef olmadı.
Sorunum çözüldü. Oyunu silip yeniden yükledim ve ayarları sıfırladım böylece düzeldi.

Son düzenleme:
Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı