CS:GO Telefon Numarası Değiştirme

berkyoztrk

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Ben eski hesabımı bu sene Şubat ayında sattım. Hesabımdaki telefon numaramı değiştirdim. Steam Guard falan deaktif yaptım. Yeni bir hesap açtım. Onda CS:GO satın aldım. Şuan 4 ay geçti yeni hesap açalı. Ben eski hesabımda CS:GO'da hesabımı Seçkin Hesap yapmıştım telefon numaramı girerek. Şimdi o telefon numaramı girsem tekrar hesabım seçkin olur mu? 6 ay geçmesi gerekirmiş öyle bir şey okudum. Eğer şimdi farklı bir numara girersem, ve 6 ay sonra kendi numaramı tekrardan girebilir miyim?

Counter-Strike: Global Offensive - Prime Account Matchmaking - Counter-Strike: Global Offensive - Veri Tabanı - Steam Support

Böyle bir şey okudum ama hiçbir şey anlamadım. Aydınlatırsanız sevinirim.

Steam'de numaranızı değiştirseniz bile CS:GO'da hesabınız Seçkin Hesap ise 6 ay boyunca o numarayı kullanmak zorundasınız. 2 ay sonra değiştirebilirsiniz.

Herkese merhaba. Ben eski hesabımı bu sene Şubat ayında sattım. Hesabımdaki telefon numaramı değiştirdim. Steam Guard falan deaktif yaptım. Yeni bir hesap açtım. Onda CS:GO satın aldım. Şuan 4 ay geçti yeni hesap açalı. Ben eski hesabımda CS:GO'da hesabımı Seçkin Hesap yapmıştım telefon numaramı girerek. Şimdi o telefon numaramı girsem tekrar hesabım seçkin olur mu? 6 ay geçmesi gerekirmiş öyle bir şey okudum. Eğer şimdi farklı bir numara girersem, ve 6 ay sonra kendi numaramı tekrardan girebilir miyim?

Counter-Strike: Global Offensive - Prime Account Matchmaking - Counter-Strike: Global Offensive - Veri Tabanı - Steam Support

Böyle bir şey okudum ama hiçbir şey anlamadım. Aydınlatırsanız sevinirim.
Eski hesaptan numarayı kaldır yeni hesaba ekleyebilirsin 21 seviyeyi geçtiyseniz hesap seçkin olacaktır.

Son düzenleme:
Sonunu okumamışım evet 2 ay daha beklemesi gerek.
Size burda numara değiştirdim şu anda kullanabilir miyim diye soruyor. Nasıl Seçkin olabilirim diye değil. Üstelik 2 ay daha beklemesi gerek.

Arkadaşlar 21.Seviyeye ulaştım. Hesabımı Seçkin Hesap durumuna yükselt dediğim zaman numara falan istemedi direk seçkin oldu? Steam Guard var hesabımda ondan olabilir mi? Normalde de 2 ay beklemem lazımdı dediğiniz gibi ama direk seçkin oldu hesabım? Bu nasıl oluyor?

Arkadaşlar 21.Seviyeye ulaştım. Hesabımı Seçkin Hesap durumuna yükselt dediğim zaman numara falan istemedi direk seçkin oldu? Steam Guard var hesabımda ondan olabilir mi? Normalde de 2 ay beklemem lazımdı dediğiniz gibi ama direk seçkin oldu hesabım? Bu nasıl oluyor?
Evet Steam Guard'dan dolayı olmuştur. Steam Guard'ı aktifleştirirken telefon numarası da giriyorsunuz. Siz şimdiden Steam'den numaranızı değiştirin.

Evet Steam Guard'dan dolayı olmuştur. Steam Guard'ı aktifleştirirken telefon numarası da giriyorsunuz. Siz şimdiden Steam'den numaranızı değiştirin.
Neden değiştireyim? Hesabım seçkin oldu zaten?
Yardımınızı bekliyorum neden numaramı değiştireyim?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı