CS:GO topluluk sunucusuna girilmiyor

Heageloon

Decapat
Daha fazla  
Surf oynayacaktım ama bu hatayı verdi %75'de kaldı her şeyi denedim.

1609145412819.png

Bana da aynı hatayı bazen veriyordu. Oyuna 3 kere gir çık yapınca düzeliyor, sebebini bilmiyorum. Bir dene belki sende de işe yarar.
3 kere gir çık yapmanın hata ile alakası yok. Hatada map yok diyor. Sende tesadüfen düzelmiş. Oyun her topluluk sunucusunda girince 3. parti kaynaklar yüklediği için oluyor olabilir. 3. parti kaynak yüklerken hata olursa da yeniden başlatmak çözüm olur. Ama hata bu değil.

3 kere gir çık yapmanın hata ile alakası yok. Hatada map yok diyor. Sende tesadüfen düzelmiş. Oyun her topluluk sunucusunda girince 3. parti kaynaklar yüklediği için oluyor olabilir. 3. parti kaynak yüklerken hata olursa da yeniden başlatmak çözüm olur. Ama hata bu değil.
bende ki sorun topluluk sunucusuna girdiğinde bazen direk oyundan atıyor ve her zaman 3 kere gir çık yapınca düzeliyor
belki aynı sorundandır diye yazdım map bulmamasına dikkat etmemiştim

bende ki sorun topluluk sunucusuna girdiğinde bazen direk oyundan atıyor ve her zaman 3 kere gir çık yapınca düzeliyor
belki aynı sorundandır diye yazdım map bulmamasına dikkat etmemiştim
Arkadaşın sorunu bu değil, ve sen bunu biliyorsun. O zaman neden cevap yazıyorsun?

Bir soruna cevap verirken detaylara dikkat etmiyorsan konudan çıkıp gitmeni rica ediyorum, adam bir sorun yüzünden çözüm istemiş sen hiç incelemeden cevap yazmışsın, Technopat Kuralları'nı okuyup gelirsen sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı