CS:GO ucuz AWP, AK-47 ve M4A4 skin önerisi

Pamukbey13

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, CS:GO'da seçkin aldım ve bir de skin almak istiyorum. En fazla 3'üne 100TL verebilirim çünkü çok fazla abartmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
100 TL cebinde dursun, seçkin maçlarda kasa vs. düşürme ihtimalin yüksek, genelde haftada 1-2 kasa düşürüyor herkes. Onları satıp daha iyi şeyler alırsın.

O bütçeye üçünden güzel bir skin bulmak imkansıza yakın.
- AK Elite Build
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

- AWP Worm God
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bütçeni artırabilirsen de M4A4 Dragon King

O bütçeye üçünden güzel bir skin bulmak imkansıza yakın.
- Ak Elite Build.

- AWP worm god.

Bütçeni artırabilirsen de M4A4 Dragon king.

Dragon king zaten 150'den başlıyor olması lazım.

1682840441430.png

Bunları aldım bazı videolara baktım bazılarını kendim seçtim.

Benim favori skinlerimden biri. Şahsen CS2 gelince artacağını da öngörerek 3 skin yerine bir tek bunu alırdım.

CS2 dalgası bitti artık hocam bundan sonra skinler düşüşe geçecektir zaten bir de CS envanterlerinde ki sıkıntıdan dolayı da 1 tık yükseliş vardı o sorun da düzeldi bundan sonra skin, CS2 güncellemesinde acayip bir değişiklik almazsa fiyatı değer bile kaybedebilir.

CS2 dalgası bitti artık hocam bundan sonra skinler düşüşe geçecektir zaten bir de CS envanterlerinde ki sıkıntıdan dolayı da 1 tık yükseliş vardı o sorun da düzeldi bundan sonra skin, CS2 güncellemesinde acayip bir değişiklik almazsa fiyatı değer bile kaybedebilir.
Artmaya devam edecek hocam şuan major yüzünden fiyatlar düşse de CS2 geldiği ilk günden itibaren ilk 1 ay boyunca fiyatlar yine yükselecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı