CS:GO ücretsiz oynanır mı?

Yüksek rütbelere çıkın bi' siz. Hilenin hasını görürsünüz. DMG-Global aralığında aşırı derece hile var.

Şu an aktif bir şekilde LoL oyuncusuyum Valorant indirdim ama çok karışık geldi 1-2 el attım çıktım hangi oyunu oynayayım sonuç olarak.

Tavsiyem LoL'e devam edip The Forest gibi oyunlar ya da hikayeli oyunlara başlamanız.

@vitoscas CS:GO'da bir süre oynadıktan sonra hile gelmez. Valorant eğer Fortnite gibi oyunları seviyorsanız oynayın. Size kalmış ama ben CS:GO derdim.

Yüksek rütbelere çıkın Bi'siz. Hilenin hasını görürsünüz. dmg-global aralığında aşırı derece hile var.

Onlar legit hileci olduğu için anlayamazsınız zaten. Yüksek ranklarda olmasının sebebi 10 Win gelince direk çifte keleş üstü başlamaları veya hesap satın almaları. Bu işler azıcık güven faktörü ile alakalı.

4-5 ay önce onlar bıçağı ve broşu olan arkadaş hile açtı. Hâlâ da ban yemedi. Legit oynayan az artık. Belli ediyorlar. Artık güven faktörüyle alakası yok. Övgü botu bastırıp yeşil yapabiliyorlar zaten.

Güzide üstün muhafız rütbesine sahibim. Hesap 15 Level. Basit eğlencede şu ana kadar 10 tane gelmişken rekabetçide 1 tane bile rastlamadım.

Güzide üstün muhafız rütbesine sahibim. Hesap 15 Level. Basit eğlencede şu ana kadar 10 tane gelmişken rekabetçide 1 tane bile rastlamadım.
Hilelerle dans, DMG-Global rütbesinde başlıyor.

Rage oynamak çok eğlenceli olduğu içindir. 2 butona tıklayarak hesap açmamızı sağlayan Valve sağ olsun ban yedikten sonra yeni hesap açabiliyoruz. Valve hilelerden komisyon almasa direk kaldırır tüm hileleri. Ama kabul edelim hile ile oynamak çok eğlenceli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…