CS:GO VAC Ban Sorunu

*Adige*

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben önceki CS:GO hesabımdan bilmediğim bir sebepten dolayı vac ban yedim asla hile kullanmam kullananı da sevmem. Google'dan araştırdım indirdiğin bir dosyayı hile diye algılamış olabilir diye bir şeyler söylediler neyse ben az önce yeni hesap actım ve eski Steam hesabındaki eaili telefon numarasını bu hesaba geçirdim o vac banlı hesabımdan bu hesaba aile paylaşımı yaptım. Yeni hesaptan yeni bir CS:GO alacağım. Zaten bu önceki hesabımın vac banlı olması bu hesabım için ilerde bir sıkıntı teşkil eder mi? Ederse de ne gibi bir sıkıntı olur? Owerwatch vb. faaliyetlere katılabilir miyim? Bu arada CS'den vac ban yediğim halde Left 4 Dead 2, Dota 2 oyunlarını aile paylaşımı yaparak oynayabiliyorum bunu anlamadım. CS'den vac yedim diğer valve oyunlarını da oynayamamam gerekmez mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bi sorun teşkil etmez aynısı bende yaptım. Boşu boşuna ban yemessin, illa yasadışı bir program indirmişindir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı