Satılık CS:GO ve League of Legends Hesabı

MasterSlavePair

Kilopat
Steam hesabında sadece CS:GO var, envanterde herhangi bir eşya yok. Zamanında arkadaşlarla beraber oynayabilmek için smurf olarak kullanıyordum fakat şimdi üniversitede yurtta kalacağım için pek bir anlamı kalmadı, malum yurt interneti ne halde oldur o pingle CS oynanır mı tartışılır.

Hesabın istatistiklerine bakmak isterseniz; CS:GO Stats

Şu an için 73 saat oyun süresi var ve rütbesi "Distinguished Master Guardian" ya da Türkçe haliyle "Güzide Usta Muhafız"
Rekabetçi maçlarda 39 galibiyet var ve seviye olarak 12 olmak üzre. Büyük ihtimalle alıcı bulana kadar seviyesi, rütbesi, oyun süresi, galibiyet sayısı vs. artar. Değişen şeyleri güncelleme olarak buraya yazarım.
Şimdiye kadar yanlış hatırlamıyorsam yarım saat dahi ban yemedi ve hiç kicklenmedi.
Merak eden varsa satmadığım asıl hesabım CS:GO Stats adresteki hesaptır. Bu hesaplada son 1 yılda 3 maç attım sanırım, 2si içinde bulunduğumuz bu yılda oldu :D. LYS-YGS derken vakit bulamadım maalesef.

League of Legends hesabını ise doğrudan resimlerle ifade edeyim;

2k6gRq.jpg

gAr5D3.jpg

hesabın oyundaki adı; EVOLUTION OF RAP

Silver 2, galibiyet sayısı vs. ordan değerlendirebilirsiniz.

Skin olarak tam olarak saymadım fakat 20'den fazla skin var aralarında Ruh Bekçisi Udyr, Pulsefire Ezreal, Cici Kedi Katarina, Başsız Hecarim gibi skinler var fiyatı yükseltende bunlar olur zaten. League of Legends hesabını nakit yerine CS:GO kasa anahtarı ile takas şeklinde de satabilirim. Fiyatlar için henüz aklımda bir şey yok fakat League of Legends hesabını tahmin edebileceğiniz gibi skinlerden ötürü ligi vs. saymadan biraz tuzluya bırakıcam gibi. En azından 2 temalı skin ve birkaç skin parasının daha çıkması için böyle bir fiyat düşünüyorum.

Ciddi alıcılar iletişime geçebilir, forumda takaslar nasıl ilerliyor bir sabit konu göremedim fakat eğer 2 tarafında eşyasını alıp birbirine veren birisi yoksa önce ödemeyi alırım. Güvenemeyen arkadaşlar için telefonda görüşebilir, adıma kesilmiş herhangi bir faturanın resmini atarak adresimi teyit edebilirsiniz. Veya istediğiniz herhangi bir bilgi varsa onu verebilir elimden geleni yaparım.

Öncelikle CS:GO hesabını elimden çıkarmış bulunmaktayım, alan arkadaşa tekrar hayırlı olsun diyorum. Merak edenler için 50TL ücret karşılığı satın aldı.

@Batuhan A. kusura bakma dostum cevap veremedim, resimleri sosyale değil hizliresim'e yüklediğim için 1 gün ceza almıştım. Teklifine gelecek olursak o fiyata bırakmamın pek mümkünatı yok. Eğer ödeme konusunda şöyle yapalım, böyle edelim gibi bir sıkıntı çıkarmayacak olan arkadaşlar varsa LOL hesabını 85TL'den bırakıcam. Skinlerin değerlerini toplayacak olursak 200TL'yi geçer diye tahmin ediyorum fakat ihtiyacım var. Bu arada eklemeyi unutmuşum 4 adet rün sayfası var.

Öncelikle CS:GO hesabını elimden çıkarmış bulunmaktayım, alan arkadaşa tekrar hayırlı olsun diyorum. Merak edenler için 50TL ücret karşılığı satın aldı.

@Batuhan A. kusura bakma dostum cevap veremedim, resimleri sosyale değil hizliresim'e yüklediğim için 1 gün ceza almıştım. Teklifine gelecek olursak o fiyata bırakmamın pek mümkünatı yok. Eğer ödeme konusunda şöyle yapalım, böyle edelim gibi bir sıkıntı çıkarmayacak olan arkadaşlar varsa LOL hesabını 85TL'den bırakıcam. Skinlerin değerlerini toplayacak olursak 200TL'yi geçer diye tahmin ediyorum fakat ihtiyacım var. Bu arada eklemeyi unutmuşum 4 adet rün sayfası var.
Malesef hesaplar değeri kadar para etmiyor zaten çok skin yok elosu da düşük o yüzden öyle bir teklif yaptım. 85 TL'den alıcı bulmanız kolay olmaz. 1000 TL den fazla harcadığım hesabımı da daha uyguna sattım bu işler skinle yürümuyor hesabı değerli kılan şey elo.

Bekliycez o zaman elden ne gelir.

Konu günceldir arkadaşlar, CS:GO'da item karşlığı takas da yapabilirim.

Geri
Yukarı