CS:GO Ve LoL İçin İdeal 2500 TL Sistem Toplama

Eyelach

Femtopat
Merhaba, yaklaşık 1 aydır sistem toplayayım diyorum fakat bir sonuca varamıyorum. Tam karar verdiğimde başka birinden bir şey duyuyorum içim ısınmıyor. Çalışıyorum ve saat 9'dan sonra gece 1'e kadar zaman geçireceğim bir sistem düşünüyorum. Tüm gün evde olmadığımdan dolayı 4000-5000 TL'lik sistemlerin mantıksız olduğu kanaatindeyim. 2-2.5k arası sistemi darboğaz etmeyecek görüntü kalitesine önem vermiyorum LoL ve CS:GO oynarken 100 FPS'in altına düşmesin akıcı oynanması yeterli her iki oyunu da "orta" ayarlarda 100 FPS altına düşmeyecek şekilde oynasam yeterli. İkinci el sistem almak istemiyorum bir yandan sıcak bakmıyorum daha önce nasıl kullanıldığına dair bir bilgi olmadığından dolayı. Artık sıkıntıdan patlamak üzereyim. Bu konuda gerçekten bilgi sahibi arkadaşlar yorum yapıp yönlendirme yaparsa sevinirim şu çilem bitse :)) şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

İlgin için çok teşekkür ederim. Ekran kartı olarak MSI - ASUS gibi markaları duydum fakat XFX nasıldır bilgim yok. Marka hakkında yorum yapabilir misiniz?
EK OLARAK :Cronos 1230 | R3 1200 GT 1030 2G 8GB DDR4 240GB SSD Gaming PC - incehesap.com Bu sistem nasıl ?

Sadece AMD GPU'ları ile çalışan bilindik firma gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Benim önerdiğim sistemle arasında büyük performans açığı var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
CS:GO veya LoL'e 2 sene içerisinde çok büyük değişiklikler gelmez ise videodaki değerleri alırsınız 2 sene boyunca veya daha fazla da sürebilir.

Geri
Yukarı