CS:GO Video Çekerken Parlaklık Değerlerinin Değişmesi

Electra

Centipat
Merhaba oyunu kayda alıyorum ancak oyundaki parlaklık değeriyle video'daki parlaklık değerleri tamamen birbirinden farklı oluyor.

İki farklı ekran görüntüsü koymak istiyorum bunlardan bir tanesi oyunu oynarken kayıt aldığım, oyun içinden ekran görüntüsü, diğeri ise video'daki görüntü. Video programı ile bir alakası yok. Yaklaşık 4 farklı program kullandım hepsinde bu şekilde oluyor.

Bu durum tam olarak neyden kaynaklanabilir? Bu sorunu nasıl çözebiliriz? Ek olarak sadece CS:GO'da oluyor başka oyunda olmuyor.

Oyun içerisinden video programı açıkken almış olduğum ekran görüntüsü. (Renk daha açık)

XiPTia.png

Bu da video'u durdurup izlediğim de kayıt edilmiş olan görüntüsü. (Renk dikkat ederseniz çok daha koyu, karanlık)

Vm8dOp.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartınız nedir? Radeon ayarlarında sadece videoları parlak yapan veya keskinleştiren ayarlar var o ayarlar açıksa ondan yapıyordur.

Oyunda parlaklığın standarttan fazla mı ? Eğer oyunda ayrı bir parlaklık ayarı kullanıyorsan video çekme programları bunu yakalayamaz. Standart parlaklıkta çeker videoyu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı