CS:GO viewmodel profilleri yapılabilir mi?

Wolkryy

Femtopat
Merhaba arkadaşlar, ben CS:GO'da view modelimi değiştirmek istiyorum ama değiştirdigim zaman da default ayarlarımın kaybolmamasını istiyorum. Bu view model ayarını mesela 1. de default 2. de benim yaptığım view model ayarı olabiliyor mu komut yazarak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl yapıyoruz.
Steam'in kurulu olduğu dosyaları açıp userdata klasörüne girin. Eğer birden fazla hesap varsa Steam ID bulucu sitesine girip steam profil linkinizi yapıştırın ve karşınıza çıkan Steam32 ID numarasının yazılı olduğu klasörü açın. Ardından, 730>local>cfg'ye yönelin. txt uzantılı dosyaların arasından config.cfg'yi açıp kopyalayın ve yeni bir metin belgesi oluşturup kopyaladığınız değerleri yapıştırın.

Yeni oluşturduğunuz dosyada Ctrl+F ile aradığınız değerleri bulup değiştirin ve dosyayı kaydederken adını "istenilencfgadi.cfg" olarak değiştirin.
İstediğiniz profil sayısı kadar cfg dosyası oluşturup kaydettikten sonra oyuna girdiğinizde konsola exec "kullanmak istediğiniz cfg dosyasının adı" komutuyla profiller arasında geçişler yapabilirsiniz.

Viewmodel için bulmanız gereken değerler viewmodel_fov, viewmodel_offset_x, viewmodel_offset_y ve viewmodel_offset_z olacaktır.

Steam'in kurulu olduğu dosyaları açıp userdata klasörüne girin. Eğer birden fazla hesap varsa Steam ID bulucu sitesine girip Steam profil linkinizi yapıştırın ve karşınıza çıkan Steam32 ID numarasının yazılı olduğu klasörü açın. Ardından, 730>local>cfg'ye yönelin. Txt uzantılı dosyaların arasından Config.CFG'yi açıp kopyalayın ve yeni bir metin belgesi oluşturup kopyaladığınız değerleri yapıştırın.

Yeni oluşturduğunuz dosyada CTRL+F ile aradığınız değerleri bulup değiştirin ve dosyayı kaydederken adını "istenilencfgadi.CFG" olarak değiştirin.
İstediğiniz profil sayısı kadar CFG dosyası oluşturup kaydettikten sonra oyuna girdiğinizde konsola exec "kullanmak istediğiniz CFG dosyasının adı" komutuyla profiller arasında geçişler yapabilirsiniz.

Viewmodel için bulmanız gereken değerler viewmodel_fov, viewmodel_offset_x, viewmodel_offset_y ve viewmodel_offset_z olacaktır.

Ban riski var mı?

Steam'in kurulu olduğu dosyaları açıp userdata klasörüne girin. Eğer birden fazla hesap varsa Steam ID bulucu sitesine girip Steam profil linkinizi yapıştırın ve karşınıza çıkan Steam32 ID numarasının yazılı olduğu klasörü açın. Ardından, 730>local>cfg'ye yönelin. Txt uzantılı dosyaların arasından Config.CFG'yi açıp kopyalayın ve yeni bir metin belgesi oluşturup kopyaladığınız değerleri yapıştırın.

Yeni oluşturduğunuz dosyada CTRL+F ile aradığınız değerleri bulup değiştirin ve dosyayı kaydederken adını "istenilencfgadi.CFG" olarak değiştirin.
İstediğiniz profil sayısı kadar CFG dosyası oluşturup kaydettikten sonra oyuna girdiğinizde konsola exec "kullanmak istediğiniz CFG dosyasının adı" komutuyla profiller arasında geçişler yapabilirsiniz.

CS:GO'nun kurulu oldugu yere geldim fakat userdata diye bir klasor yok.

@unplugged yapılandırma çalıştırılamadı hatası aldım.

Son düzenleme:
Steam'in kurulu olduğu dosyada olacak hocam userdata.

Hangi aşamada aldınız?

Hocam oraları çözdüm arastırarak yaptım ama olusturdugum CFG çalışmıyor bir hata veriyor komutugu yazdıgım zaman.
Can't change cl_mouselook when playing, disconnect from the server or Switch Team to spectators.
Can't change cl_updaterate when playing, disconnect from the server or Switch Team to spectators.
Can't change snd_mute_losefocus when playing, disconnect from the server or Switch Team to spectators.
Can't change sound_device_override when playing, disconnect from the server or Switch Team to spectators.
Unable to initialize directsoundcapture. You won't be able to speak to other players.
Unknown command: Cl_thirdperson.
Unknown command: Tr_best_course_time.
Unknown command: Tr_completed_training
Unknown command: Weapon_accuracy_logging
Diye bir hata çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı