CS:GO yoldaş rank atmıyor

Makaleler
3
Yer
Adana
Daha fazla  
Artık kafayı yiyeceğim, bir çözüm yolu bulamadım. 6 maç kazanıyorum üst üste, bir maç kaybediyorum kaybediyorum. Sabit kaldım ya, atmıyor. Çözümü nedir?

Tamamen Win Rate oranına göre bir sistem. CS:GO'nun rank sistemi kötü. Edonu yüksek tutmaya çalış ve lose almamaya çalış illaki atacaktır.

Skor puanın maçtakilere göre yüksek olursa 3-4 maçta bir rank atlarsınız

İfadeler: m47
Yüksek ranklı arkadaşlarınla girmeye çalış ve skorunu yüksek tut 4-5 maçta bir rank alırsın.

Artık kafayı yiyeceğim, bir çözüm yolu bulamadım. 6 maç kazanıyorum üst üste, bir maç kaybediyorum kaybediyorum. Sabit kaldım ya, atmıyor. Çözümü nedir?
Yoldaş rank sistemi bir tık garip hatırlıyorum 2 sene önce arkadaşımla 5 6 el falan yoldaş atıp çoğunu kaybetmiştik kötü günümüzdeydik ben LE arkadaşım Silver Elite Master'dı ben hiç rank düşmemiştim arkadaş her kaybedişimizde bir rank düşüyordu gün sonunda Silver 1 falandı. Rekabetçide rank sistemi ortalama işlese de yoldaş için aynısını söyleyemiyorum o olay olunca emin olmuştum. Rankı yüksek bir arkadaşınız varsa ondan rica edin ve onunla girmeye çalışın o yardımcı olur ve girdiğiniz maçlarda 1. olmaya çalışın yapabileceğiniz tek şey bu.

İstiyorsanız bu akşam birlikte oynayabiliriz globale kasacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…