CS:GO yüksek FPS için başlangıç kodları

beratsapanci

Decapat
Daha fazla  
Laptop kullanıyorum şu CS:GO'daki bir başlangıç kodlarını yapamadım. Böyle 10 küsur kod var onu yapıyorum 200 300 arası alıyorum. Kaybettim şimdi o komutları 6 7 tane olan buldum onlarda da çok düşük FPS alıyorum, 120 150 arası drop giriyor. Kodları atabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
-novid -tickrate 128 -high -threads (işlemci çekirdek sayısı) +fps_max 0 +cl_interp 0 +cl_interp_ratio 1 +rate 128000 +cl_updaterate 128 +cl_cmdrate 128 +mat_queue_mode 2 -freq (monitör Hz değeri) -refresh (monitör Hz değeri) +cl_forcepreload 1 -nod3d9ex -nojoy -noubershader

-high -novid -fps_max 0

bunları nasıl kullanacağız yardım eder misin?

bunları nasıl kullanacağız yardım eder misin?

Steam'de Kütüphaneye gel. CS:GO'nun üstüne sağ tık > Özelliklere tıkla. Altta başlatma seçenekleri yeri var, kodları kendi bilgisayarına göre düzenledikten sonra oraya yapıştır. Sonra pencereyi kapatabilirsin. Oyuna girdiğinde otomatik olarak aktif olur.

Teşekkür ederim.

-tickrate 128 her bilgisayarda olmuyor, bazılarında düşürüyor ama siz yine deneyin.

8 çekirdek var yarısınımı yazayım yoksa direk 8 mi?

Olmadı bayağı düştü hem de bazı kodlar düşürdü sanırım yardım edebilecek yok mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…