CS:GO yüksek ping

Nihilianth

Decipat
Yahu bilmiyorum, bazen 70 pingle oynuyorum ve azıcık da olsa rahat hissettiriyor ancak anlık girmeler sık yaşanıyor. AWP oyuncusu olduğum için hızlı davranmam ve hızlı oynamam gerekli ancak ortalama 110 pingle bırakın hızlı oynamayı adamı göremeden ölüyorum, ya da gördükten sonra sıkamadan ölüyorum. Bu işin Faceit ya da MM ile alakası yok, Faceit'de de aynı.
  • Oyun oynarken Wi-Fi'a kimse bağlı değil, hatta kapalı.
  • 0:00 ile 7:00 arası giriyorum.
  • Modemi aç kapa yapıyorum.
  • Arkada interneti sömürecek hiçbir program/uygulama açık değil.
  • MM_DEDICATED zaten 80'de ancak Pingi'm 100 olduğu için bir şey değişmiyor, yine 100 ping ile oynuyorum.
Yoğun olduğu saatler akşam olması lazım ancak, sabaha karşı giriyorum yine ping çıkıyor.
Hat değerlerim. SNR değeri yüksek, ne yapalım ADSL2+'da anca bu kadar oluyor, sağ olsunlar bir VDSL'i 1 milyon yıl da getirecekleri için.

cc.PNG

Türk Telekom 16Mbp/s paket şeysini kullanıyorum. Altyapı 21 Mbp/s destekliyor, geçmem mantıklı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
cl_interp_ratio yu hangi değerde kullanıyosun. Konsola cl_interp_ratio 2 yazıp steam'i kapatıp açıp dene bir de.

• ratio 1’de kendi internetinizden bağlanırsınız.
  • ratio 2’de Valve sunucularından bağlanırsınız.

Ben 110 pingle MG Elite olmustum ben rahatca oynuyordum.
Önemli olan Yüksek pingle rank atlamak değil, karşı taraf 1 ping olunca gg zaten. 1 ping vs 100 ping iş bitti. Ben oynayamıyorum 100 ping'de, 60 ping aldığım zaman çok iyi oynuyorum.
cl_interp_ratio yu hangi değerde kullanıyosun. Konsola cl_interp_ratio 2 yazıp steam'i kapatıp açıp dene bir de.

• ratio 1’de kendi internetinizden bağlanırsınız.
  • ratio 2’de Valve sunucularından bağlanırsınız.
Zaten 2'dey miş.

Yahu bilmiyorum, bazen 70 pingle oynuyorum ve azıcık da olsa rahat hissettiriyor ancak anlık girmeler sık yaşanıyor. AWP oyuncusu olduğum için hızlı davranmam ve hızlı oynamam gerekli ancak ortalama 110 pingle bırakın hızlı oynamayı adamı göremeden ölüyorum, ya da gördükten sonra sıkamadan ölüyorum. Bu işin Faceit ya da mm ile alakası yok, Faceit'de de aynı.
  • Oyun oynarken Wi-Fi'a kimse bağlı değil, hatta kapalı.
  • 0:00 ile 7:00 arası giriyorum.
  • Modemi aç kapa yapıyorum.
  • Arkada interneti sömürecek hiçbir program/uygulama açık değil.
  • MM_DEDICATED zaten 80'de ancak Pingi'm 100 olduğu için bir şey değişmiyor, yine 100 ping ile oynuyorum.
Yoğun olduğu saatler akşam olması lazım ancak, sabaha karşı giriyorum yine ping çıkıyor.
Hat değerlerim. SNR değeri yüksek, ne yapalım ADSL2+'da anca bu kadar oluyor, sağ olsunlar bir VDSL'i 1 milyon yıl da getirecekleri için.

Eki Görüntüle 597052

Türk Telekom 16Mbp/s paket şeysini kullanıyorum. Altyapı 21 Mbp/s destekliyor, geçmem mantıklı olur mu?

Ekran'ın kaç Hz? Sadece pingle alakalı durum değildir o.

Ekran'ın kaç Hz? Sadece pingle alakalı durum değildir o.
60 Hz :D
60 Hz + 64 Tick + 100 Ping + RUS takım arkadaşı = 16 0 yenilgi.
Hiçbirşey işe yaramaz ise internete csgo en yakın sunucuya bağlanma kodu yazın.O size ping düşürür.
Onu ister 30 yapıyım, pingim 100 olduğu için bir şey değişmiyor, mm'i 80 yapsam, 70 yapsam da pingim 100 hatta 120 olduğu için bir şey farketmiyor.

60 Hz :D.
60 HZ + 64 tick + 100 ping + Rus takım arkadaşı = 16 0 yenilgi.

Onu ister 30 yapayım, pingim 100 olduğu için bir şey değişmiyor, Mm'i 80 yapsam, 70 yapsam da pingim 100 hatta 120 olduğu için bir şey fark etmiyor.

Türk'lerle girmeye dkkat et mm Max pingini 65 yap ama hâlâ adamları ışılanıyor gibi göreceksin çünkü monitörün 65 Hz. Tickrate 128 olması için ESEA Faceit oyna daha kaliteli maçlar dönüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı