CS:GO'da 4:3 çözünürlük nasıl tam ekran yapılır?

Mr.lkm_58

Decapat
Daha fazla  
Merhaba laptop kullanıcısıyım, CS:GO'da 4:3'ü nasıl tam ekran yaparım?
Not: Ne Intel grafikleri kontrol denetim merkezinde en boyu koruyu değiştiremiyorum, NVIDIA denetim masasında da ekran bölümü yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba laptop kullanıcısıyım, CS:GO'da 4:3'ü nasıl tam ekran yaparım?
Not: Ne Intel grafikleri kontrol denetim merkezinde en boyu koruyu değiştiremiyorum, NVIDIA denetim masasında da ekran bölümü yok.

Ekran bölümü yoksa yapacak bir şey yok maalesef driverları güncelleyin büyük ihtimalle gelir

Masaüstü çözünürlüğünü 1024x768 yaptıktan sonra Intel Kontrol Merkezi'nden en-boy oranını ayarlayın. Masaüstü çözünürlüğünü normal hale getirdikten sonra oyuna girin.

Intel + Nvidia GPU içeren bir cihaz ise Ctrl+Alt+F11 kısayol kombinasyonunu deneyin. Buna her bastığınızda, Ortala-Sığdır-Doldur modları arasında geçiş yapılır. Doldur moduna geldiğinde görüntüyü ekrana sündürerek yerleştirir.

Bu kısayol çalışmazsa Intel yazılımı üzerinden ekran en-boy oranı ayarını bulmak zorundasınız.

Bu programı indir. Ekran ayarlarını 4:3 yap, oyuna girdiğinde tam ekran olacak.

Intel + NVIDIA GPU içeren bir cihaz ise CTRL+alt+F11 kısayol kombinasyonunu deneyin. Buna her bastığınızda, ortala-sığdır-doldur modları arasında geçiş yapılır. Doldur moduna geldiğinde görüntüyü ekrana sündürerek yerleştirir.

Bu kısayol çalışmazsa Intel yazılımı üzerinden ekran en-boy oranı ayarını bulmak zorundasınız.

Çalışmadı fakat ne NVIDIA denetim masasında ekran ayarı var ne de Intel de.

Yeni konular

Geri
Yukarı