CS:GO'da 800 MS

Ahmet1203

Picopat
Dünden beri CS:GO'da pingim aniden 800 MS'lere kadar çıkıyor ve geri 400 MS civarına düşüyor. Oyunu online bir şekilde oynayamıyorum. Modemi kaç kez resetlediğim halde de ping sorunu düzelmedi. İşin ilginç tarafı Speedtest'te pingim 42 olarak gözüküyor. Ya CS:GO'nun resmi sunucularında sorun var ya da Türk Telekom'da.

42.PNG

Dünden beri CS:GO'da pingim aniden 800 MS'lere kadar çıkıyor ve geri 400 MS civarına düşüyor. Oyunu online bir şekilde oynayamıyorum. Modemi kaç kez resetlediğim halde de ping sorunu düzelmedi. İşin ilginç tarafı Speedtest'te pingim 42 olarak gözüküyor. Ya CS:GO'nun resmi sunucularında sorun var ya da Türk Telekom'da.

Eki Görüntüle 682093
Oyun ayarlarında sanırım maksimum ping değerini ayarlayabiliyordunuz. Bir deneyin bence.

Oyun ayarlarında sanırım maksimum ping değerini ayarlayabiliyordunuz. Bir deneyin bence.
150 olarak ayarlı.
CS:GO'da sorun var sanırım. Diğer online oyunlarda sorun yok, CS:GO'ya girdim oynayamadım pingden. Ama dün sorun yaşamadım ben, bugün başladı.
Topluluk sunucularında Türk sunucuları var ama o kısımda sakat bir kısım. Sunucuya bağlanmadan önce bir ton üçüncü parti dosya iniyor bilgisayara.

Dünden beri CS:GO'da pingim aniden 800 Ms'lere kadar çıkıyor ve geri 400 ms civarına düşüyor. Oyunu Online bir şekilde oynayamıyorum. Modemi kaç kez resetlediğim halde de ping sorunu düzelmedi. İşin ilginç tarafı Speedtest'te pingim 42 olarak gözüküyor. Ya CS:GO'nun resmi sunucularında sorun var ya da Türk Telekom'da.

Eki Görüntüle 682093

Öncelikle Speedtest'ten test yapmayın başka siteleri kullanın 25 downloadım var Speedtest'te 50 gözüküyor ve pingim oyunlarda 33 falan ama ST de 16

Öncelikle Speedtest'ten test yapmayın başka siteleri kullanın 25 downloadım var Speedtest'te 50 gözüküyor ve pingim oyunlarda 33 falan ama ST de 16
Internet Speed and Connectivity - The Ultimate Guide adresinden hız testi yaptım ve geçikme 200 çıktı. Türk Telekom'da sorun var demek ki. Türk Telekom'un ping değerleri yüksek Valve'inde sunucuları yurt dışında olunca MS çok yüksek oluyor.

200 ms.PNG

Speedtest'in az göstermesi ilginç.

Kablolu mu bağlanıyorsun, kablosuz mu?

CS'de son günlerde hiç ping sorunu yaşamadım ama dün drop giriyordu.

Internet Speed and Connectivity - The Ultimate Guide adresinden hız testi yaptım ve geçikme 200 çıktı. Türk Telekom'da sorun var demek ki. Türk Telekom'un ping değerleri yüksek Valve'inde sunucuları yurt dışında olunca ms çok yüksek oluyor.

Eki Görüntüle 682118

Speedtest'in az göstermesi ilginç.

Ahmet 42 ms ile sen Türkiye sunucularına bağlanıyorsun bu yüksek bir değer. Speedtest'te Türkiye sunucularına bağlandığın için düşük gösteriyor müşteri hizmetlerini arayıp düzeltmelerini iste düzelene kadar olmadı ile başlarını şişir bizimki öyle düzelmişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı