CS:GO'da bedava kasa açılabilecek site var mı?

Wyrathx

Picopat
CS:GO'da bedava kasa açabileceğimiz ve silahları hesabımıza yollayan bir site var mı? 0.05 olur hiç fark etmez yeter ki düşsün siteye belirli bir para yatırılsa da sorun yok sadece güvenilir ve bedava kasa açabileceğimiz bir site arıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO'da bedava kasa açabileceğimiz ve silahları hesabımıza yollayan bir site var mı? 0.05 olur hiç fark etmez yeter ki düşsün siteye belirli bir para yatırılsa da sorun yok sadece güvenilir ve bedava kasa açabileceğimiz bir site arıyorum.

Hocam bugün keşfettim mobilde skinape adlı bir uygulama var bir göz at derim bugün başladım 2 skin 1 çıkartma aldım hesaba.

kasa açma değilde bedava skin çekebileceğin bir site var Gamd*m bu sitede 50 dakikada bir 0.02 cent ve hafta 1 dolar bedava alabiliyorsun istediğin skini çekebilirsin ben 2000tl kastım şuana kadar bedavalarla

1 gün arayla değersiz kasalar açabiliyorsunuz hellcase gibi sitelerde. Güzel bir şey düşme ihtimalide var.

Geri
Yukarı