CS:GO'da bıçaklar hızlı satılır mı?

1000msgodGman

Hectopat
Daha fazla  
Beyler 450 operasyon kasam vardı 200'ünü sattım. 1300 TL var şu an. Kelebek alacağım en düşügünden. 2.900 TL'lik alacağım. Sizce hangi siteden satayım ve kaça gider? Ve sizce direk siteden kasa satmak mı mantıklıydı? Bıçak alıp satmak mı mantıklı?

Beyler 450 operasyon kasam vardı 200'ünü sattım. 1300 TL var şu an. Kelebek alacağım en düşügünden. 2.900 TL'lik alacağım. Sizce hangi siteden satayım ve kaça gider? Ve sizce direk siteden kasa satmak mı mantıklıydı? Bıçak alıp satmak mı mantıklı?
Benzer paralar bırakır. (Bıçağın steam değeri/100)x75 olarak hesap yaparsanız satış fiyatını bulursunuz. Sizin bıçağınız 2175 TL yapıyor. 2200 olarak Bynogame üzerinden satışını yapın sitenin komisyonunu saymıyorum bu arada. %10 komisyon alıyor satış fiyatı üzerinden. Tüm satış siteleri bu komisyonu alır. 2200 olarak satış gerçekleşirse size 1980 TL bir meblağ geçecektir. Bu piyasada en güvenilir (TR Piyasası) Bynogame. Eğer ki komisyon alınsın istemiyorsanız FB üzerinden CS gruplarına ilan verip elden satış yapabilirsiniz.

Kasaları parça parça satacağın için biraz daha uzun sürebilir satılması. Çoğu alıcı ''Neden kasa almak için üçüncü taraf bir siteyle uğraşayım ki? Gider Steam topluluk pazarından alırım. 50 kuruş 1 lira indirim için değmez.'' düşüncesinde. Bu yüzden kasaların satılması uzayabilir. Ama bıçaklara genel olarak ilgi büyük olduğu için ilan koyduğunda bir süre sonra mantıklı bir teklif gelir, hemen satarsın. Kasa olarak satmak veya bıçak olarak satmak ise aynı miktarda para getirir, pek fark etmez. Bence bıçağa çevirip satmak daha pratik ve mantıklı.

Hayır, bıçağı hiç almadan bakiyeyi satın diyorum.

Steam bakiyesi satmak diye bir şey yok. İndirimli oyun satmasını kastediyorsanız, o kadar büyük bir miktar ile hediye gönderimi yapılacağı için bir süre sonra Steam, hesabı ticarı olarak kullandığını tespit edebilir ve bu da Steam abonelik sözleşmesine göre aykırı olduğu için hesaba hediye gönderme yasağı veya hesabı kilitleme gibi bir yasak uygulayabilir.

Geri
Yukarı