Çözüldü CS:GO'da bir tuşa iki komut nasıl atanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Merhabalar 'X' tuşuna bastığımda hassasiyetim 0.88, bir kere daha bastığımda 2 olmasını istiyorum. Bunun komutu nedir?

Çözüm
bind "X" "toggle sensitivity 0.88 2"

Bunu yerel dosyalarda config.cfg dosyasına ekleyin. Ayrıca dosyada en son satıra tırnak işaretleri olmadan "host_writeconfig" ekleyin ve kaydedin. Daha sonra sağ tık özellikler ile dosyayı salt okunur yapın. Başlatma seçeneklerine tırnak işaretleri olmadan "+exec config.cfg" ekleyin.
Alias kodlarını azıcık karıştırarak kendiniz yapabilirsiniz.

bind "X" "toggle sensitivity 0.88 2"

Bunu yerel dosyalarda config.cfg dosyasına ekleyin. Ayrıca dosyada en son satıra tırnak işaretleri olmadan "host_writeconfig" ekleyin ve kaydedin. Daha sonra sağ tık özellikler ile dosyayı salt okunur yapın. Başlatma seçeneklerine tırnak işaretleri olmadan "+exec config.cfg" ekleyin.

Çözüm
Çok Teşekkürler

Merhaba, ben CS:GO'da 4'e bastığımda cl_crosshairsize 1000; 1, 2 ve 3 bastığımda cl_crosshairsize 1.4 kullanmak istiyorum. Atamaya çalıştığımda silahlar arası geçiş yapamıyorum. Kodunda yardım edebilir misiniz?

bind "4" "slot4; cl_crosshairsize 1000"
bind "1" "slot1; cl_crosshairsize 1.4"
bind "2" "slot2; cl_crosshairsize 1.4"
bind "3" "slot3; cl_crosshairsize 1.4"

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…