CS:GO'da farenin takılması

• Konuyu başlatan CSS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 295

CSS

Hectopat
300-400 FPS alıyorum ve donanım olarak gayet yeterli sistemim var. Bu sorunun Windows 10 kaynaklı mı yoksa oyundan dolayı mı olduğunu bilmiyorum ama hassasiyeti ne kadar arttırsam bile istediğim akıcı dönüşleri yapamıyorum. Sanki oyunu 50 FPS'de oynuyor gibi fareyi döndürmek çok yavaş geliyor. Bu sorunu daha önce yaşamış arkadaşlar yardımcı olursa çok memnun olurum.

300-400 FPS alıyorum ve donanım olarak gayet yeterli sistemim var. Bu sorunun Windows 10 kaynaklı mı yoksa oyundan dolayı mı olduğunu bilmiyorum ama hassasiyeti ne kadar arttırsam bile istediğim akıcı dönüşleri yapamıyorum. Sanki oyunu 50 FPS'de oynuyor gibi fareyi döndürmek çok yavaş geliyor. Bu sorunu daha önce yaşamış arkadaşlar yardımcı olursa çok memnun olurum.

Bende de yapıyordu bende yazılımsal bir hata olduğunu düşünmüştüm ama mouse bozukmuş.

Ben temiz ön yükleme yaparak çözüdüm. Temiz önyükleme için. Winodows logosu + r - msconfig -hizmetler- sol altta bütün Microsoft hizmetlerini gizle var ona tıkla- ardından tümünü devre dışı bırak tuşuna basın ardından bilgisayarı yeniden başlatın.

400. Razer DeathAdder V2 kullanıyorum.
Mouse nedir? Belki kullandığın mousenin DPI değeri sana yetersiz geliyordur.

Mouse'u yaklaşık 4-5 aydır kullanıyorum ama bu sorunu 2 haftadır falan yaşıyorum alakası yoktur bence.
Ben temiz ön yükleme yaparak çözüdüm. Temiz önyükleme için. Winodows logosu + r - MSConfig -hizmetler- sol altta bütün Microsoft hizmetlerini gizle var ona tıkla- ardından tümünü devre dışı bırak tuşuna basın ardından bilgisayarı yeniden başlatın.

Deneyeceğim teşekkürler.

Geri
Yukarı