CS:GO'da FPS arttıran ayar önerileri

nhopel

Hectopat
Daha fazla  
CS:GO oynayacağım ama bilgisayarım CS:GO'da kasıyor. Güzel bir FPS arttıracak ayar verirseniz sevinirim. PC özelliklerim, buna göre verirsiniz.

İşlemci- Intel(R) Pentium(r) 3558u @ 1.70GHz
Ekran kartı: Intel(R) HD Grapics Family (ekran kartı bir tek bu var )
RAM: 4 GB DDR 3
Windows 10 Pro.

PC özelliklerim bunlar. Bunlara göre bir ayar verirseniz sevinirim. PC 7 yıllık laptop ama kasmıyor. MC kasmıyor. Zula'da biraz kasıyor ama Zula oynamıyorum fazla

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlatma seçeneklerine bu kodu yazabilirsin.
-High -novid -threads 4 -tickrate 128 +cl_forcepreload 1 +mat_queue_mode 2 -Rate 128000 -cl_updaterate 128 -cl_cmdrate 128 -cl_interp 0 -cl_interp_ratio 1 -cl_predict 1 -cl_predictweapons 1 -cl_lagcompensation 1
-Threads kısmına işlemcinin sahip olduğu çekirdek sayısını yaz.

CS:GO açınca konsola FPS Max 0 ve devloper 1 yaz artiş olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video zamanında çok işime yaramıştı.

Şansa bak benimki 3GB RAM 1.4GHz AMD Radeon HD 7310 Graphics Windows 10 Single Language benimki de 8,9 yıllık. Ama ben CS:GO oynamıyorum kasar diye. Kaç FPS alıyorsun?

Şansa bak benimki 3GB RAM 1.4GHz AMD Radeon HD 7310 Graphics Windows 10 Single Language benimki de 8,9 yıllık. Ama ben CS:GO oynamıyorum kasar diye. Kaç FPS alıyorsun?

Daha yeni indiriyorum. Ama eskiden de indirmitim yani 3-4 ay önce 20-25FPS falan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…