CS:GO'da hâlâ hile var mı?

StromWave

Hectopat
CS:GO'da hala hile var mı? 2018'de bırakmıştım Prime alıp geri dönmeyi düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Var maalesef, bazen cidden hiç gelmiyor gibi tertemiz oyunlar oluyor. Bazen de gelince üst üste 2-3 maç geliyor. O yüzden en güzeli FACEIT falan oynamak. @Rezerve6 ile çok güzel anılarımız var dünden kalan mesela.

En son ücretsiz versiyonunda girdiğim ilk maçta hile çıkmıştı, ücretlendirilmiş versiyonu nasıl bilmiyorum.

Bana denk gelmiyor şahsen. Arada legit şeklinde geliyor diye hissediyorum ama o da ayda yılda bir falan. Bu da FPS oyunlarının kanunu herhalde. Öyle dümdüz belli hilenin ne zaman geldiğini hatırlamıyorum.

Bende Prime var hiç hile gelmiyor, bir kesimde dediklerine göre Prime olmasına rağmen çok hile geliyor, bir kesim var Prime olmasına rağmen az hile geliyor. Bazı Valorant fanları da her maç hile geliyor diyor. Fakat önemli olan güven faktörü, benimki yüksek ve o yüzden hiç gelmiyor. Fakat diğerinde çok düşüktür 5 maçın 3'ü hiledir.

Prime olan oyunlarda hile fazla olmuyor 5 maçta 1 falan ama prime olmayan oyun seçeneğinde 10 kişi varsa en az 4'ü hile oluyor. (Ortalama)
Ayrıca oyun topluluğuda artık sıkılmış gibi ben hile gelen maçlarda hileci ne kadar oyunuda kazansa oyuncuyu kickliyorlar veya kickliyoruz son girdiğim maçta hileci gelmişti karşı takıma 2.raunt hemen reportlayıp kicklemişlerdi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…