CS:GO'da hile gelmemesi için ne yapılmalı?

Güven faktörüne kalırsanız daha çok uğraşırsınız.
Özellikle rütbeniz Kartal altıysa o işler yaş.

Örneğin bugün yoldaş'a girdim. Rütbem Muhafız 2 fakat bana rütbesiz oyuncular denk geliyor.
Rekabetçi maçlarda da durum aynı. Eğer rütbeniz yüksek değilse oyuncu doldurmak adına böyle saçmalıklar söz konusudur.

Cs:Go saatini olabildiğince yüksek tut , oyun içerisinde takım arkadaşlarına zarar verme (ateş etmek vb.) , Chat üzerinden kimseyle küfürlü konuşma sesli konuşma içinde geçerli , oyun içi övgün düşük ise gerekirse övgü satın al , oyunlara seçkin takım arkadaşlarınla gir , takım arkadaşlarının hile olmamasına dikkat et , maç aratırken sadece seçkin maçları seç. Eğer ki bu dediklerimi 5 maç uygularsan bir sonraki maçlarda hile gelme ihtimali çok düşük.
Cs:Go saatini olabildiğince yüksek tut , oyun içerisinde takım arkadaşlarına zarar verme (ateş etmek vb.) , Chat üzerinden kimseyle küfürlü konuşma sesli konuşma içinde geçerli , oyun içi övgün düşük ise gerekirse övgü satın al , oyunlara seçkin takım arkadaşlarınla gir , takım arkadaşlarının hile olmamasına dikkat et , maç aratırken sadece seçkin maçları seç. Eğer ki bu dediklerimi 5 maç uygularsan bir sonraki maçlarda hile gelme ihtimali çok düşük

Faceit girerseniz leveli yukseltirseniz orda gelmez tek care
Oyuna ilk başladığım zamanlar bende aynısını yapmıştım. Sonuç : 1 lv 400 elo
Şuan faceit 7 lvl'im 2 senelik tecrübeme dayanarak konuşuyorum tecrübe, tecrübe tecrübe bu kadar. He birde aim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…