CS:GO'da item satmak

pupi

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi aksamlar. Hazir CS 2 geliyorken CS'ye başlamayi düşünüyorum. Gordüğüm kadarıyla da kutu düşurmek ve satmak diye bir şey varmiş. Bu nasıl bir şeydir acaba? Satilan kutular genel olarak 1-2 liralık şeyler filan mı yoksa güzel fiyatlara satilan kutular da çok nadir olmadan düsebiliyor mu? İyi günler.

Arkadaşlar iyi aksamlar. Hazir CS 2 geliyorken CS'ye başlamayi düşünüyorum. Gordüğüm kadarıyla da kutu düşurmek ve satmak diye bir şey varmiş. Bu nasıl bir şeydir acaba? Satilan kutular genel olarak 1-2 liralık şeyler filan mı yoksa güzel fiyatlara satilan kutular da çok nadir olmadan düsebiliyor mu? İyi günler.
Prime alman gerekiyor, haftalık kasa ve 1 skin/graffiti veriyor. Kasalar en az 10-60 Tl arası skin de kuruşluklardan başlayıp en yüksek bin küsür liralık skin düşebiliyor.

CS'de kasa düşürmek için Prime satın almalısın. Haftada 1 kasa düşüyor oyunlardan rastgele. Çok çok düşük ihtimallerle 2 veya 3 kasa da düşebiliyor. Kasa fiyatları değişiyor farklı kasalar var.

Oyun oynayarak veya level atlayarak skin veya kasa düşüree bilirisin kasayı oyun oynayarak düşürülsün ve rastgele gelir her hafta 1 tane kesin düşüyor 2 tane düşmesi çok nadir ve genelde en düşük 10 en yüksek 50 TL falan oluyor ama bunlar drop kasalar eğer çok şanslı isen drop kasalar harici kasa da düşürebiliyorsun ve onların bazıları aşırı değerli oluyor skin çıkarma olayı da çok da bir şey değil genelde 20 kuruşluk skinler düşüyor.

Level atlayarak: Skin-çıkartma
Oyun oynayarak: Kasa.

Hocam sistemi anlatayım, sizlerin bir TP bonusunuz ve kasa çıkarma limitiniz var bunlar her çarşamba yenileniyor ve TP bonusu düştüyse artıyor ayrıca kasa çıkarma limitinizde sıfırlanıyor kasaların fiyatları içinden çıkabilecek şeylere görede artıyor eğer yeniysede yüksek oluyor ayrıca çarşambaya kadar en fazla 2 kasa düşürebiliyorsunuz bir ihtimal 3'te olur fakat üstüne çıkmaz size önerim kasa düşürüp oyun almak yerine skinlere yatırım yapmak önerim az aşınmış alıp aşınma değerini yüzde 0.1'lerde tutmak 0.15 iyi olur üstüne çıkmayın. Eğer rank atlarsanız kasa yerine eşya düşüyor ayrıca(en ayrıntılı şekide anlatımın bu olacağını düşünüyorum).

Arkadaşlar oncelikle hepinize cevaplarınız icin teşekkür ediyorum. Anladım. Zaten Prime almıstim fakat bir sorum daha var bir arkadastan silah yarışı modunu görmüstüm ve şahsen normal moddan daha eğlenceli geldi. Bu modda da kasa düşurme şansım var mıdir? İlla rekabetci girmek zorunda mıyım? İyı aksamlar.

Geri
Yukarı