CS:GO'da Jailbreak var mı?

CS:GO'da ki biraz daha kaliteli oyunlar daha hızlı ama öğrenmen gereken birkaç şey var rampa, komutlar! Market vs. gibi.

Bir sürü var bir tane bulup orada saatler geçirebilirsiniz rekabetçi oynamaktan çok daha iyi bence.

Kimine göre iyi kimine göre kötü neden mi çünkü rekabetçi oynayan bir adamın eğlence ile ilgili olmaz o işe yoğunlaşır ha eğlenir tabii ki eğlenmez demiyorum ama rankını yükseltmek için hırs yapıyorlar Jailbreak'da da işte öyle eğleniyoruz :) kafa dağıtma falan.

Kimine göre iyi kimine göre kötü neden mi çünkü rekabetçi oynayan bir adamın eğlence ile ilgili olmaz o işe yoğunlaşır ha eğlenir tabii ki eğlenmez demiyorum ama rankını yükseltmek için hırs yapıyorlar Jailbreak'da da işte öyle eğleniyoruz :) kafa dağıtma falan.

Rekabetçi oynuyorum ve Rank en ufak umrumda değil :D. Eğleniyorum şahsen.

Kimine göre iyi kimine göre kötü neden mi çünkü rekabetçi oynayan bir adamın eğlence ile ilgili olmaz o işe yoğunlaşır ha eğlenir tabii ki eğlenmez demiyorum ama rankını yükseltmek için hırs yapıyorlar Jailbreak'da da işte öyle eğleniyoruz :)

Bence yazdım zaten ben yaklaşık 1400 saat CS oynadım bunun yarısında çoğu rekabetçi maç dediğiniz gibi rank atlamaya taktığım için ve pişmanim Jailbreak'ler ise bana eğlenceli gelmişti.

Geri
Yukarı