CS:GO'da Kasa Açmak İçin Anahtar Almak

Nokro

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. ben CS:GO'da kasa açmak istiyorum ve envanterimde 2 tane tehlikeli bölge kasası var. iki anahtar alacağım oyundan eğer ilk kasadan güzel bir şey çıkarsa dream kasası açmak istiyorum, çıkmazsa ikisini de açacağım ya da direkt dream kasası mı alsam karar veremedim. Oyundan anahtar alınca iade edebiliyor muyuz ya da satabiliyor muyuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun içersinden anahtar alırsanız anahtarı pazarda satamaz ve takas edemezsiniz. Kasadan çıkan skini satabilir takas edebilirsiniz.

Anahtarı satamaz takas edemezsiniz. Oyun içi eşya (anahtar) hiç bilgim yok.

Oyun içersinden anahtar alırsanız anahtarı pazarda satamaz ve takas edemezsiniz. Kasadan çıkan skini satabilir takas edebilirsiniz.

Anahtarı satamaz takas edemezsiniz. Oyun içi eşya (anahtar) hiç bilgim yok.

Hocam konuyla alakasız ama CS:GO'da kar ettirecek kasa önerir misiniz? İleride fiyatı artacak falan veya silahta olur 45 TL var hesapta ayrıyeten 3 yılan kasam var onları da satıp bir şey alaabilirim.

Hocam konuyla alakasız ama CS:GO'da kar ettirecek kasa önerir misiniz? İleride fiyatı artacak falan veya silahta olur 45 TL var hesapta ayrıyeten 3 yılan kasam var onları da satıp bir şey alaabilirim.
Hocam 3 yılan kasasıyla Total 80 lira falan ediyor. Gidin hoşunuza giden bir skin alın eğlencenize bakın. Yatırım işleri yapılamaz değil ama o kadar düşük miktarlarda mantıksız. Maksimum kazancınız belki seneye 100-140 olması olur

Hocam selam. Eskiden ilgileniyordum takip ediyordum ama şuan hiç bir fikrim yok. Şunu söyleyebilirim ve hemen herkez bunu bilir zaten, operasyon gelirse kasa alın fakat 3-4 sene bekletin. Örnek vereyim 2019 yılı Nisan ayı gibi falandı Gamma2 kasası aşmıştım 0.85 kuruştan, şu an fiyatını biliyorsunuz. Yani en kısası ucuz kasayı alın 3-5 sene bekletin. Dışında fikrim ve söyleyebiliceğim bir şey yok ne yazıkki. :( iyi günler..

Geri
Yukarı