Çözüldü CS:GO'da kasa düşme sınırı var mı?

• Konuyu başlatan Squu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 2B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Squu

Decapat
CS:GO'da topluluk sunucularında AFK bırakınca kasa düşüyor, birçoğumuz bunu denemiştir. Peki bunun bir sınırı var mı? Mesela ben günde 5-10 kasa düşürebilir miyim?

Çözüm
5 round üst üste revolution kasası düşüren gördüm bu yüzden biraz şaşkınım açıkçası.

Topluluk sunucusunda iseniz buga girmiş. 5 el üst üste kasa düşürmek teknik olarak imkansıza yakın.

Örnek:
Yani şansıma baglı olarak istedigim kadar kasa düşürebilir miyim?

Hayır. Ama mesela bravo, CS:GO silah kasası, firar operasyonu kasası tarzı değerli kasalar düşürme ihtimaliniz var. Bana bir kere bravo kasası düşmüştü 2021 de 400 liraya satmıştım. Ama çok düşük bir ihtimal herhalde. Kafaya yıldırım dusme ihtimali gibi bir şey cunku bana hayatımda bir kere geldi.

Hayır. Ama mesela bravo, CS:GO silah kasası, firar operasyonu kasası tarzı değerli kasalar düşürme ihtimaliniz var. Bana bir kere bravo kasası düşmüştü 2021 de 400 liraya satmıştım. Ama çok düşük bir ihtimal herhalde. Kafaya yıldırım dusme ihtimali gibi bir şey cunku bana hayatımda bir kere geldi.
5 round üst üste revolution kasası düşüren gördüm bu yüzden biraz şaşkınım acıkcası

5 round üst üste revolution kasası düşüren gördüm bu yüzden biraz şaşkınım açıkçası.

Topluluk sunucusunda iseniz buga girmiş. 5 el üst üste kasa düşürmek teknik olarak imkansıza yakın.

Örnek:

Çözüm
Sınır 3'tür fakat almak için 7/24 falan oynamanız lazım , normal bir oyuncu max 2 tane düşürebilir haftada. Çarşamba 03:00'da yenilenir.

Yeni konular

Geri
Yukarı