CS:GO'da kötü oynamaya başladım

Eskiden(1 ay önce) her maç 20-25 vuruyordum ama.

Benim kardeşim de aynı çıldırıyor çok iyi oynamadı mı çok fazla sinirlenip kafaya takıyor ve motivasyonu düşüyor, bence sakin oynamaya kafaya takmamaya alışsan zamanla ileriye taşıyabilirsin kendini

Dostum bu ayarları dene. Bir kaybın olmaz bence.

Kendini kasma bu kadar sadece oyun. Sakin olman lazım.

O 1-2 hafta içerisinde daha çok çalışabilirsin.

Stresten oynayamadığınız belli. Benim önerim 2,3 gün bir ara verin sonra sakin bir şekilde oynamaya başlayın stresiniz azalır emin olun daha iyi oynayacaksınızdır.

Rakiplerin kötüymüş işte. Oyunları fazla ciddiye alma boş ver hiç adam vuramasan da eğlenmeye çalış.

Tamam kardeşim ben dünyanın en kötü oyuncusuyum tamam kabul ediyorum. Şu mesajlarını okurken bile sinir krizi geçirdim ya.

Tamam kardeşim ben dünyanın en kötü oyuncusuyum tamam kabul ediyorum. Şu mesajlarını okurken bile sinir krizi geçirdim ya.

Dert etme, 1-2 hafta sonra bilemedin 3 hafta sonra eskisi gibi oynamaya başlayacaksın. 2-3 hafta sonra bizi bilgilendir

Hocam aim çalışmaları da yapabilirsiniz botlarla kolay derecede antrenman açıp benim çok işime yarıyor genelde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…