Çözüldü CS:GO'da kullandığım hassasiyeti nasıl Valorant'a taşıyabilirim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yigitminer

Hectopat
Daha fazla  
CS:GO'daki hassassiyetimin aynısını Valorant'a nasıl bulabilirim?

1682623692694.png

Çözüm
Arkadaşların verdiği sitelerden sensivity çevirici için kabataslak bir şekilde kendi sensivity'nizi bulabilirsiniz hocam ama emin olun o değeri girseniz de bir iki ufak oynama yapacaksınız. Direkt olarak oturmayacak sensivitiy'niz. Yani o sitelerin verdiği Sensivitiy'yi girdikten sonra deatmach falan atın birkaç kere, az bir şey düşürün, yükseltin, doğru ayarınızı bulabilirsiniz.

Arkadaşların verdiği sitelerden sensivity çevirici için kabataslak bir şekilde kendi sensivity'nizi bulabilirsiniz hocam ama emin olun o değeri girseniz de bir iki ufak oynama yapacaksınız. Direkt olarak oturmayacak sensivitiy'niz. Yani o sitelerin verdiği Sensivitiy'yi girdikten sonra deatmach falan atın birkaç kere, az bir şey düşürün, yükseltin, doğru ayarınızı bulabilirsiniz.

Valorant'taki hassasiyetimi bu siteden CS:GO'ya geçirdim. Cuk oturdu. Tam olarak doğru değeri verdiğini düşünüyorum.

Benim ne CS:GO'da ne de Valorant'ta hiçbir siteden “cuk oturan” bir ayarım olamadı. Belki de psikolojiktir hocam.

Cuk oturmaktan kastım Valorant'ta neyse CS:GO'da da tıpatıp aynısını yaptım anlamında.

Cuk oturmaktan kastım Valorant'ta neyse CS:GO'da da tıpatıp aynısını yaptım anlamında.

Anladım onu zaten hocam. Dediğim gibi benim yaptığım ayarlar ya da sitelerin bana verdiği ayarlar istediğim sonucu vermedi, ufak tefek ince ayar yaparak iki oyunun da hassasiyetini ayarlayabildim.

Yeni konular

Geri
Yukarı