CS:GO'da oyunu 15-20 dakika oynadıktan sonra donuyor

İşletim sistemi
Windows 10

SamuraiChavo

Femtopat
Daha fazla  
CS:GO oynarken bir anda oyunun görüntüsü donuyor. (örneğin: Mesela marketteyim ve donuyor görüntü kalıyor satın alma hareket etme ve diğer işlemleri yapabiliyorum). Oyun kapattıkten sonra (görev yoneticisinden) driver Power state failure mavi ekranı yiyorum. Sistemim: i5-3220M 2.6GHz, 4 GB 1600MHz RAM, 500GB harddisk, NVIDIA GeForce 710M var, adanmış GPU belleği:1.0 GB, GPU belleği 3.0 GB, paylaşın GPU belleği 2.0 GB. Driver'ım 391.35 ve daha güncelenmiyor DirectX 12 var net Framework son sürüm.
Yapabileceğim bir şey varsa yardımcı olur musun?

CS:GO oynarken bir anda oyunun görüntüsü donuyor. (örneğin: Mesela marketteyim ve donuyor görüntü kalıyor satın alma hareket etme ve diğer işlemleri yapabiliyorum). Oyun kapattıkten sonra (görev yoneticisinden) DRIVER_POWER_STATE_FAILURE mavi ekranı yiyorum. Sistemim: i5-3220M 2.6GHz, 4 GB 1600MHz RAM, 500GB harddisk, NVIDIA GeForce 710M var, adanmış GPU belleği:1.0 GB, GPU belleği 3.0 GB, paylaşın GPU belleği 2.0 GB. Driver'ım 391.35 ve daha güncelenmiyor DirectX 12 var net Framework son sürüm.
Yapabileceğim bir şey varsa yardımcı olur musun?

Ben de uzun süre sizin yaşadığınız problemden muzdariptim. RAM hızlarını bir tık düşürdüm BIOS'tan sorun çözüldü. Ama tabii sizde sorun başka bir donanımdan kaynaklanıyor da olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı