CS:GO'da sadece Dust 2 oynayarak global olunur mu?

Ronaldo5

Yoctopat
CS:GO rekabetçide sadece kısa veya uzun maç Dust 2 rekabetçi oynayarak, hiçbir tanıdık arkadaş ile girmeden rastgele kişilerle bu mapda oynayarak global olunur mu? Bu mümkün mü?

Benim CS oynayan arkadaşım yok ve internetten birileriyle bu oyun için arkadaş olmak saçma geliyor. Arkadaş olduğun kişiler maçlarda hile kullansa eninde sonunda bütün aldığın rankları geri vereceksin diye biliyorum yanılmıyorsam.

Evet sadece dust 2 oynayarak global olabilirsin. Ama takım arkadaşların olmadan global olmak oldukça zor.

CS:GO rekabetçide sadece kısa veya uzun maç Dust 2 rekabetçi oynayarak, hiçbir tanıdık arkadaş ile girmeden rastgele kişilerle bu mapda oynayarak global olunur mu? Bu mümkün mü?

Benim CS oynayan arkadaşım yok ve internetten birileriyle bu oyun için arkadaş olmak saçma geliyor. Arkadaş olduğun kişiler maçlarda hile kullansa eninde sonunda bütün aldığın rankları geri vereceksin diye biliyorum yanılmıyorsam.

Olabilirsin arkadaşlarla girsen skıntı olmaz hile kullanan o kadar oyuncu denk geldi rankım sıfırlanmadı eskiden daha çok olurdu.

hiçbir tanıdık arkadaş ile girmeden rastgele kişilerle bu mapda oynayarak global olunur mu?
Çok şanslıysanız iyi kişiler gelirse olursunuz. Ama troller gelirse geçmiş olsun. Genelde yenilirsiniz.
Bizle girebilirsin. 3 kişiyiz, 1 kişinin işi var 30 dakikalık. Yani 4 de düz. Nova 1 ranklarımız.

Yeni konular

Geri
Yukarı