CS:GO'da sadece vs atarken ping çıkması

tranqela

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar R6, PUBG, Raft, Rocket League, League of Legends hiçbirinde pingim normal ancak CS:GO arkadaşlarla VS atarken ping çıkıyor. Normal rekabetçi girince ya da topluluk sunucusuna girdiğimde yine pingim yok. Sadece birisi oda kurduğunda 160-170 civarı ping oluyor. Ben kurarsam da aynı şekilde. Bir sürü farklı kişide denedim (kuran kişiden kaynaklı değil). İnternetim Türksat Kablonet 50 Mbps download 5 Mbps upload. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece bende çıkıyor diğer kimsede çıkmıyor. 2 kişi bağlansak da oluyor. Yani eski internetimde vs. daha önce böyle bir sorun yaşamadım. İnternet yeni değişti ondan sonra bu olmaya başladı. Sadece CS de özel oyuna girince.

Arkadaşlar R6, PUBG, Raft, Rocket League, League of Legends hiçbirinde pingim normal ancak CS:GO arkadaşlarla VS atarken ping çıkıyor. Normal rekabetçi girince ya da topluluk sunucusuna girdiğimde yine pingim yok. Sadece birisi oda kurduğunda 160-170 civarı ping oluyor. Ben kurarsam da aynı şekilde. Bir sürü farklı kişide denedim (kuran kişiden kaynaklı değil). İnternetim Türksat Kablonet 50 Mbps download 5 Mbps upload. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Her zaman serverı kuran kişinin pingi olmaz farkettiyseniz. Diğer bağlanan kişilerde ping oluyor. Sunucularla alakalı, çözümü yok diye biliyorum. Ancak aynı internete bağlı 2 bilgisayardan server kurup vs atarsanız ping olmaz.

Her zaman serverı kuran kişinin pingi olmaz farkettiyseniz. Diğer bağlanan kişilerde ping oluyor. Sunucularla alakalı, çözümü yok diye biliyorum. Ancak aynı internete bağlı 2 bilgisayardan server kurup vs atarsanız ping olmaz.
Onu biliyorum ancak demeye çalıştığım şey ws lerde normalde 40-50 ping olması gerekirken 160-170 olması, onun dışında sıkıntım yok. Şöyle de bir durum var internet değiştikten sonra sadece ws lerde bu kadar çıkmaya başladı, başka oyunlarda sıkıntı yok.

Arkadaşlar R6, PUBG, raft, Rocket League, League of Legends hiçbirinde pingim normal ancak CS:GO arkadaşlarla vs atarken ping çıkıyor. Normal rekabetçi girince ya da topluluk sunucusuna girdiğimde yine pingim yok. Sadece birisi oda kurduğunda 160-170 civarı ping oluyor. Ben kurarsam da aynı şekilde. Bir sürü farklı kişide denedim (kuran kişiden kaynaklı değil). İnternetim Türksat Kablonet 50 Mbps download 5 Mbps upload. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Bu soruna cevap bulundu mu? Lütfen önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı