CS:GO'daki En Şanslı Vuruşum

Arkham Kn1ght

Megapat
Makaleler
19
Dün Inferno oynuyordum, bir iki el AWP oynayayım dedim. Teroristlerin Inferno'da midden bakma yerini bilirsiniz. Midden karşıya bakıyordum smoke geldi, ben de rastgele bir tane sıkıp second mide geçecektim. Smoke'tan bir tane sıktım bir de ne göreyim:) Smoke içinden 1 mermide iki oyuncuyu mıhlamışım:)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim en şanslı vuruşum D2de oldu. 14-15, en kötü beraberlik garantiydi. (Aslında ben kazancağmıza inanmamıştım.) 1v3 e kalmıştım. Adamlar b ye bombayı kuruyordu kapıdan peekliyip awp ile birini indiriyim belki kazanma sansımız olur dedim. Karbon attım. 3 adam birden düştü. Teki kapı önündeymiş, diğeri B sidedaki pool'a yakın kutunun orda diğeride pool'daymış. Resimde yerleri işaretledim kırmızı benim siyahlar onlar.

Dosya Ekleri

• aaa.png
    aaa.png
    48 KB · Görüntüleme: 184
İlk dedim sisin içine random bir atış mı diye ama sonra aklım çıktı double kill görünce🤣 Tebrikler dostum ayakta alkışlarım ben😍👏👏👏

Gerçi ben de arada böyle yiyorum kapı arkasından deliriyorum ama olsun yine de süperdi🤣

İlk dedim sisin içine random bir atış mı diye ama sonra aklım çıktı double kill görünce🤣 Tebrikler dostum ayakta alkışlarım ben😍👏👏👏

Gerçi ben de arada böyle yiyorum kapı arkasından deliriyorum ama olsun yine de süperdi🤣
Ben kendime inanamadım bile, vurduktan sonra 5-10 saniye ekrana boş boş baktım 🤣

Buna benzer bir vuruşu 2000'li yılların başında internet kafede ilk defa CS oynadığımda yapmıştım. Aztec haritasında tahta köprünün üzerinde 2 ya da 3 kişiyi tek atışta indirmiştim. :D Tabi sadece şans eseri bir vuruştu, kafedeki herkes "kimdi o" filan deyince benim demiştim. 😎 Oyun bittiğinde neredeyse sadece o tek vuruşta öldürdüklerim vardı. 😂

Ben de benzer şekilde B tünelinde smoke içi 2 kez carbon atmıştım. Hala 1 HP ile ace atmamdan daha iyi bir şey yaşamadım 😁. Bu aralar insan kıtlığı var sanırım CS:GO'da. Supreme ve globaller yazın da ekleşip girelim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı