Rehber CS:GO'daki hile türleri

O oyunun tek seferlik fast ducku. Hilesiz bir şekilde yapılabilir. Ama 2'den sonra deli gibi yavaşlamaya başlıyor. Fast duckta o yok. İstediğin kadar ctrl spamlayabilirsin. Bizzat ben kullandım. Aşırı büyük avantaj sağlıyor özellikle eğildiğinde gözükmediğin yerlerde. (Örn dust 2 short stairs teki boşluk)

Aynen öyle. Ama xanteres bunu çok kullanıyor başkası o riski almıyor. Adamın crossuna kalkıp eğilmek.

Hocam benim hile dediğim adam, sürekli aynı yerden timing yapan, Backtrack'i fulleyen, hangi site boşsa oraya gidenlerden bahsediyorum.
Legit oynayacaksan backtrack 100 hadi bilemedin 110 olucak. Fazlasında adam "Ben ışınlanıyorum bt kullanmayı kes" gibi söylemlerde bulunabilir.

Açıklamalar tam doğru değil fakat bilgilendirici.

Güzel olmuş fakat hocam herkes artık biliyordur diye düşünüyorum, her 3 maçın 1'i hile (primeım)
1 aydır bana gelmiyor hile ? Bende prime'ım ve hile düzeldi gibi bir şey şuan da Non-Prime güncellemesinden sonra.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…