CS:GO'nun ilk kasaları açılır mı?

bymfw4

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 1650 Ti ---- İşlemci: AMD Ryzen 5 4600H ---- RAM: 16 GB ---- Kulaklık: Razer Blackshark V2 ---- Mouse: VXE Dragonfly R1 Pro
CS:GO'da çoğu kişi ilk kasalarından çok iyi şeyler çıkarıyor, ben de 2 gün önce yılan kasası düşürdüm, açsam mı ilk kasamı, mesela bu videodaki yorumlarda çoğu kişi ilk 2 kasasından çok güzel şeyler çıkarmış, çıkaramayan taraf da var tabii, ne dersiniz?

Kasayı kazandığınız zamana bağlı olarak, değerli eşya düşürme oranınızda değişiklik oluyor mu?

CS:GO'da çoğu kişi ilk kasalarından çok iyi şeyler çıkarıyor, ben de 2 gün önce yılan kasası düşürdüm, açsam mı ilk kasamı, mesela bu videodaki yorumlarda çoğu kişi ilk 2 kasasından çok güzel şeyler çıkarmış, çıkaramayan taraf da var tabii, ne dersiniz?

45 TL koymayacaksa salla gitsin en fazla bir döner parası gider.

Coinflip denilebilir yani 90 100 lira sizi üzmücek bir miktarsa açabilirsiniz.

Benim gördüğüm mantık şu CS:GO kasa açılımlarında fark ettim bunu 10 kasada 1 kere pembe ortalama 40 kasada 1 kere kırmızı 100 kasada ise %10 şans ile bıçak geliyor. Yani tek kasa bıçak oranı çok çok düşük veya kırmızı item. O yüzden o 45 lira ile başka kasalar alın atın kenara 3-4 ay sonra para koyar.

İlk kasamı açtım ve 5 liralık skin çıktı. :D

Geri
Yukarı