CS:GO'ya 2021'de başlanır mı?

Başlayabilirsin ben oynuyorum. Başlayalı 1 yıl olmadı. 100 küsür saatim var Nova 3'üm. Hile illa ki denk geliyor ama çok gelmiyor diyebilirim. Belki de geliyordur ancak karşıdaki belli etmiyordur, kim bilir.

CS:GO'ya 2021'de başlanır mı? Eğer başlarsam topluluk sunucularında oynarım. Topluluk sunucusunda hile denk gelir mi? Bir de CS:GO başlanmaya değer mi? Oynadığım süre 4 saat.
Başlanır fakat bilgisayarın iyiyse daha iyi oyunlara yönelmen iyi olur senin için, kitlesinden sinir hastası olmak istersen valorant da oynayabilirsin .

Rank kasacaksanız Valorant veya R6 başlamak daha mantıklı şu an.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'ye başla bence.

CS:GO'ya 2021'de başlanır mı? Eğer başlarsam topluluk sunucularında oynarım topluluk sunucusunda hile denk gelir mi bir de CS:GO başlanmaya değer mi? Oynadığım süre 4saat.

CS:GO'ya 2021'de başlanır mı? Eğer başlarsam topluluk sunucularında oynarım topluluk sunucusunda hile denk gelir mi bir de CS:GO başlanmaya değer mi? Oynadığım süre 4saat.

Klavyeni kırmak istiyorsan başlayabilirsin.

FPS olarak Apex Legends da başlayabilirsiniz gayet güzel oyundur kendisi toxic yok, hile yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…