CS:GO'ya HWID yasağı gelmeli

Çok mantıklı ama mesela ban yiyen donanım başka birine satıldığı zaman o adam da oyuna giremeyecek, bu sorunu nasıl çözecekler?

HWID yasaklamalarını Bypass etmek çok da zor değil.
Ban yiyen bileşenin yenisini almadıkça gelişmiş oyunların HWID bypass'i imkansıza yakın. Zamanında fortnite'dan yediğim (çok saçma, bir oyun neden VPN kullanimina ban atar, her neyse zaten oynamıyordum kuzen istiyor ağlamasın diye girerdim :D) ve her yontemi denememe rağmen bypass edemediğim olaydır kendisi. Taki kendimce bir yöntem bulana kadar. İmzamdaki rehberde var yöntem.

Fortnite da HWID ban yiyince sittin sene girememiştim, HWID changer falan etki etmemişti nedense, gitmişti o 600 TL'lik hesap, şimdi eskidikçe daha da değerlenmiştir. Bence de gelmeli ama bunun da çözümünü bulurlar.

Donanım ban atıldığı zaman yeni hesap satın alıp oyuna giriş yapamayacak ve bu yüzden evet az kazanacak. Bir de peki... demesi yok mu :D bu tipler beni çok tilt ediyor.
HWID banlar kaldirilabilir. Valve istegi dogrultusunda tum Steam profillerinin levellerini sifirlasin, yine level kasacak insanlar taniyorum ben. Valve hicbir zaman batma durumuna gelmez, getirilmez. Isterlerse tum hileleri engelleyebilirler mi? Evet. Yapiyorlar mi? Hayir. 1 milyon dolar para kaybetmeleri onlar icin hicbir seydir buyuk ihtimalle.

Yeni konular

Geri
Yukarı