CS:GO'yu 4:3 yapamıyorum

"İntel Grafikleri Kontrol Merkezi" uygulamasına girdikten sonra "Ekran" seçeneğine gir. Ardından altta "Ölçeklendirme" kısmından "Ekran Ölçeklendirmesini Koru" yap. Sorun çözülür hocam :)

En güncel Intel sürücüsünü kurun.
Intel ekran kartı ayarlarından 1024x768 çözünürlüğü seçip, Tam ekrana göre ölçeklendir deyin. Daha sonra monitör çözünürlüğüne geri dönüş yapın.

"İntel Grafikleri Kontrol Merkezi" uygulamasına girdikten sonra "Ekran" seçeneğine gir. Ardından altta "Ölçeklendirme" kısmından "Ekran Ölçeklendirmesini Koru" yap. Sorun çözülür hocam :)
ekran ölçeklendirmesini koru açık
evet
Intel ekran kartı ayarlarından 1024X768 çözünürlüğü seçip, tam ekrana göre ölçeklendir deyin. Daha sonra monitör çözünürlüğüne geri dönüş yapın.

Teşekkürler, bu işlemi yaptıktan sonra tam ekrana göre ölçeklendir ayarı kalmalımı @26318.
Intel ekran kartı ayarlarından 1024X768 çözünürlüğü seçip, tam ekrana göre ölçeklendir deyin. Daha sonra monitör çözünürlüğüne geri dönüş yapın.

@26318 ben güncelledim dediğiniz çözünürlüğü yaptım fakat ölçeklendir kısmında tam ekrana göre ölçeklendir çıkmadı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı